CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – AC WATERPOLO

003

Partido: CW SANTIAGO – ACW
Categoria: CADETE MIXTO
Dia: SABADO 14 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.45H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 17 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

Partidos Liga

Liga Galega

CW Santiago vs CW Pontevedra

O Club Waterpolo Santiago recibe o vindeiro sábado 29 de febreiro ao CW Pontevedra na piscina do Complexo Deportivo Santa Isabel de Santiago de Compostela para xogar 4 partidos das Ligas Galegas de Waterpolo.

29-Febrero-2020

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA

DSC_0070

Partido: CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA
Categoria CADETE MIXTO
Dia: SABADO 29 DE FEBREIRO DE 2020
Hora: 18.30H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 17.30H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO

101photo.jpg

Dias: SABADO 1 FEBRERO DE 2020
Partidos: FASE GRUPOS
10H – RCN DE VIGO – CW SANTIAGO
12.15H – CW SANTIAGO – ACW
FASE FINAL
3º Y 4º LUGAR – 16.30H
1º Y 2º LUGAR – 18H
Piscina : CGTD PONTEVEDRA
Saida : 8.30H EN COCHES DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) Y 10 EUROS PARA LA COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

ACW – CW SANTIAGO

waterpolo_01

Partido: ACW – CW SANTIAGO
Categoria CADETE MIXTA
Dia: DOMINGO 19 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 10H
Piscina: INEF BASTIAGUEIRO
Saida: BUS DENDE SANTA ISABEL AS 8.15H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO

Photo13

Partido : CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO
Categoria CADETE MIXTA
Dia: SABADO 18 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 18.30H
Piscina : INEF BASTIAGUEIRO
Saida: COCHES DENDE SANTA ISABEL A LAS 15.45H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CRONICA CM FERROL

CUATRO VICTORIAS ANTE FERROL

Logo Rana

Nova xornada de liga para o Club Waterpolo Santiago. Para iniciar o ano os santiagueses desprazáronse a Ferrol para disputar unha xornada maratoniana con seis partidos en liza, e cun balance de catro vitorias e dúas derrotas nos partidos disputados.
A xornada comezárona os alevines, onde os santiagueses participan con dous equipos, cun balance dunha vitoria (alevín A) e unha derrota (alevín B).Os máis grandes dos nosos alevines saíron victoriosos nun partido que non foi fácil, aínda que a maior calidade e un bo traballo defensivo deulles a vitoria por un resultado final de oito goles a catro. Posteriormente tócolle ao equipo B que paso a paso van mellorando e adquirindo automatismos e que pese á loita pouco puideron facer ante os ferrolanos que acabaron vencendo por un cómodo dezasete a un.

LIGA GALEGA ALEVIN MIXTA

CN MARINA FERROL – CW SANTIAGO “A”  4 – 8 (0-1; 1-2; 1-1; 0-2; 1-1; 1-1)
CW SANTIAGO: MAGIN LOPEZ, PEDRO RUBAL (1), CANDELA RUBAL, SARAY GUILBERT (1), GUILLERMO CARRILLO (2), XULIA GAREA, IRENA ORDOÑEZ (3), BIEITO CARBALLO, ARIANA COLLAZO (1), RODRIGO CARRILLO

al_ 12_I_ 2020

LIGA GALEGA ALEVIN MIXTA

CN MARINA FERROL – CW SANTIAGO “B” 17 – 1 (3-0; 4-0; 3-0; 2-0; 2-1; 3-0)
CW SANTIAGO: EVA CALZADILLA, SOFIA PEREZ (1), GABRIEL BALSA, SAUL PAPIN, EMMA SANCHEZ, GAEL MOURE, AIRAS CAAMAÑO, ALEXANDRE GONZALEZ, MARIO CALZADILLA, CARLA DIAZ
al02_ 12_I_ 2020
Seguidamente disputáronse os dous encontros en categoría infantil mixta, de novo cun balance dunha vitoria do infantil A, encontro que custou máis do esperado polas numerosas baixas e sobre todo a falta de acerto en ataque. Pero a partir do terceiro cuarto unha moi boa defensa dos santiagueses que só concedeu dous goles nos últimos catro cuartos, deulles a vitoria por un resultado final de catro a catorce. Igual que en categoría alevín, o noso infantil B caeu derrotado logo dun inicio con moitos despiste defensivos o que propiciou que os ferrolanos fósense no marcador cun concluínte sete a un nos dous primeiros cuartos. A partir dese momento os santiagueses melloraron tanto en defensa como en ataque para acabar o encontro cun quince a cinco final, que do mesmo xeito que o equipo B alevín, en cada vez partido progresan e van collendo automatismos.

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

CN MARINA FERROL – CW SANTIAGO “A”  4 – 14 (1-2; 1-2; 0-3; 0-2; 2-3; 0-1)
CW SANTIAGO: RAUL SEOANE, CARLOS ORDOÑEZ (2), JESUS PEREZ (9), NICOLAS COLLAZO (1), SOFIA PEREZ (1), MIGUEL BARCA, YAGO DIAZ, LUCAS GARCIA (1), CARLOTA CALZADILLA, MATEO LAMAS
Inf03_ 12_I_ 2020
LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

CN MARINA FERROL – CW SANTIAGO “B” 15 – 5 (4-0; 3-1; 3-1; 0-0; 4-1; 1-2)
CW SANTIAGO: MAGIN LOPEZ, EREA VIDAL, ALEXANDRE GONZALEZ, SARAY GUILBERT (4), ARIANA COLLAZO, LUCAS PICHEL, IRENA ORDOÑEZ (1), XULIA GAREA, GUILLERMO CARRILLO, CANDELA RUBAL, PEDRO RUBAL, BIEITO CARBALLO, EVA CALZADILLA.

Inf01_ 12_I_ 2020

O seguinte encontro da tarde foi en categoría Absoluta de División de Honor, partido importante por varios motivos, pero sobre todo para seguir á fronte da clasificación e poder terminar a fase regular con vantaxe de campo para os play off, e os santiagueses leváronse o encontro por un cómodo catro a once final, logo dun encontro no que pese non estar acertados en ataque errando numerosas ocasións, o gran traballo defensivo dos visitantes levoulles á mencionada cómoda vitoria. Destacar o debut de tres dos nosos cadetes que nos minutos que dispuxeron non desentonaron no xogo do equipo.

LIGA GALEGA ABSOLUTA DIVISION DE HONOR

CN MARINA FERROL – CW SANTIAGO 4– 11 (0-1; 1-3; 1-4: 2-3)
CW SANTIAGO: ADRIAN GARCIA, SAMUEL GONZALEZ, ENMANUEL NIETO, FERNANDO FERRER (1), ALEJANDRO GOMEZ (3), PABLO PIÑEIRO (4), DANIEL RODRIGUEZ (1) ANTONIO CAAMAÑO (1), PABLO SUAREZ (1), ANGEL CARRO, ANXO PANERO, ADRIAN CAMPAÑA, IAGO GARABATO.

Por ultimo para finalizar a xornada disputar o encontro en categoría cadete mixta, partido moi igualado nos tres primeiros cuartos e que se decidiu no último cuarto onde os santiagueses apertaron en defensa e cun parcial dun a catro deulles unha vitoria importante que lles fai estar nos primeiros postos na clasificación.

LIGA GALEGA CADETE MIXTA

CN MARINA FERROL – CW SANTIAGO 9– 13 (2-3; 4-3; 2-3; 1-4)
CW SANTIAGO: ROBERTO CARRO, CARLOS ORDOÑEZ (1), JESUS PEREZ, MARTIN ZAS (1), FERNANDO FERRER (6), ANGEL RODRIGUEZ, SAMUEL GONZALEZ (1), YAGO DIAZ, LUCAS GARCIA, ANTONIO GARCIA (2), ANXO PANERO (2), RAUL SEOANE
patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CM FERROL – CW SANTIAGO

002

Partido : CM FERROL – CW SANTIAGO
Categoria CADETE MIXTA
Dia: DOMINGO 12 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 19.15H
Piscina : J.GOMEZ NOYA
Salida 13:00H EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 18:15H EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO
  13. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CW OURENSE

18161972n

 

Partido : CW SANTIAGO – CW OURENSE
Categoria: CADETE MIXTA
Dia: SABADO 21 DE DICIEMBRE DE 2019 Hora: 17.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16.15 h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. IRENA ORDOÑEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. ANTONIO GARCIA
  12. HENOK MARTINEZ
  13. ROBERTO CARRO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

RCN DE VIGO – CW SANTIAGO

rober_o

Partido : RCN DE VIGO- CW SANTIAGO
Categoria: CADETE MIXTA
Dia: DOMINGO 8 DE DECEMBRO DE 2019
Hora: 11.45H
Piscina : RCN DE VIGO
Saida: 8.30H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. HENOK MARTINEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores