CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL

799

Partido : CAMPIONATO GALEGO INFANTIL
Categoria: INFANTIL
Día: SABADO 15 DE JUNIO DE 2019
Hora: 11 H CW SANTIAGO B – CW SANTIAGO A
13.40H CN CORUÑA – CW SANTIAGO B
16.30H – 17.30 H O 18.30 H FASE FINAL
Piscina : CGTD PONTEVEDRA
Salida: 9 H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS CW SANTIAGO “A”

  1. RAUL SOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. MARCO FERNANDEZ
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. GUILLERMO CARRILLO
  13. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA AUTOBUS E COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL

779

Partido : CAMPIONATO GALEGO INFANTIL
Categoria: INFANTIL
Día: SABADO 15 DE JUNIO DE 2019
Hora: 11 H CW SANTIAGO B – CW SANTIAGO A
13.40H CN CORUÑA – CW SANTIAGO B
16.30H – 17.30 H O 18.30 H FASE FINAL
Piscina : CGTD PONTEVEDRA
Salida: 9 H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS CW SANTIAGO “B”

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ZELJO SUSTIC
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. NICOLAS COLLAZO
  7. MATEO PRADO
  8. MIGUEL PALACIOS
  9. IRENA ORDOÑEZ
  10. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  11. CANDELA RUBAL
  12. BIEITO CARBALLO
  13. PEDRO RUBAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA AUTOBUS E COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA BENXAMIN

CAMPIONATO GALEGO DE VERAN

benxamin1

Partido :      CAMPEONATO GALEGO DE VERAN
Categoria: BENXAMIN
Día:               SABADO 15 XUÑO
Hora:            10:30 h
Piscina:        CGTD
Salida:           9:00h EN BUS DESDE SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. CARLA DIAZ
  2. SOFIA PEREZ
  3. AIRAS CAAMAÑO
  4. MARIO CALZADLLA
  5. ARIANA COLLAZO
  6. ALEXANDRE GONZALEZ
  7. GUILLERMO CARRILLO
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. JOSE BREA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA AUTOBUS E COMIDA

patrocinadores

Adestramentos de Xuño

O Club Waterpolo Santiago

Logo Rana

 

Informa a partir do 1 de xuño os adestramentos
de infantís, alevines e benjamines en Sar, pasan a
ser en Sta Isabel con estes horarios

De luns a Venres de 19h a 20h,

os sábados continúan no seu horario habitual

e os Domingos non hai adestramento

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CN CORUÑA- CW SANTIAGO

R_photo_2016-03-31_17-53-11

Partido:          CN CORUÑA- CW SANTIAGO
Categoria:     CADETE MIXTO
Dia:                  Domingo 26 de mayo 2019
Hora:               11.15H
Piscina:           INEF CORUÑA
Saida:               As 8.15h bus dende Sta Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO GRELA
  2. LUIS GUILBERT PEREZ
  3. JESUS PEREZ VAZQUEZ
  4. MARTIN ZAS MATOVELLE
  5. FERNANDO FERRER CUADRADO
  6. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ LIJO
  8. SAMUEL GONZALEZ GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. ANTONIO MALLO PENAS
  11. ANTONIO GARCIA LENCE
  12. ANXO PANERO BLANCO
  13. IGAO GARABATO GONZALEZ
  14. MARIO BLANCO LOPEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

 

 

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CN CORUÑA- CW SANTIAGO

Water polo competition


Partido :        CN CORUÑA- CW SANTIAGO

Categoria:    INFANTIL MIXTO
Dia:                 Domingo 26 de mayo 2019
Hora:             10H
Piscina :        INEF CORUÑA
Saida:            As 8.15h bus dende Sta Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE CONDE
  2. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  3. JESUS PEREZ VAZQUEZ
  4. HENOK MARTINEZ RODRIGUEZ
  5. FERNANDO FERRER CUADRADO
  6. UXIA SANLUIS RUIBAL
  7. MIGUEL BARCA GARCIA
  8. SAMUEL GONZALEZ GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  11. IAGO FERNANDEZ BLANCO
  12. MARCO FERNANDEZ NIETO
  13. MATEO LAMAS DIEGUEZ
  14. MATEO PRADO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CRONICA PLAY OFF ABSOLUTO (2)

NOVA DERROTA NO SEGUNDO
PARTIDO DA FINAL PARA O CW SANTIAGO

rana_logo

Despois do primeiro revés sufrido por parte do CW Santiago no primeiro partido da final do Play Off da Liga Galega de primeira división, este pasado domingo os santiagueses desprazáronse a Pontevedra para intentar igualar a eliminatoria e poder volver a Santiago para xogar o terceiro encontro. Pero nun partido moi igualado, de novo a maior efectividad dos do Lérez, lles dió o encontro e a segunda vitoria tras vencer por un axustado trece a doce que lles deu o título de liga.
Un partido onde os santiagueses non souberon en ningún momento atopar o equilibrio entre defensa e ataque, o que provocou que o partido fósese a un marcador alto e é aí onde os locais con maior efectividad no último cuarto, souberon impoñerse logo de tres parciais que acabaron en empate, pero obtendo a vitoria final e consecuentemente, o título de liga.

absoluto03

FINAL PLAY OFF LIGA GALLEGA ABSOLUTA 1ª DIVISION – 2º PARTIDO

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO     13 – 12 (3-3; 4-4; 3-3; 3-2)

CW SANTIAGO: ADRIAN GARCIA, PABLO CHICO, ENMANUEL NIETO, LUIS FERRER (1), ALEJANDRO GOMEZ (5), PABLO PIÑEIRO (1), BRAIS RAPOSO (1), ANTONIO CAAMAÑO (2), DAMIAN ANTELO (1), ANGEL CARRO, BRUNO SAMPAÑO, ADRIAN CAMPAÑA, PABLO SUAREZ (1)

patrocinadores

 

 

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO

ALEVINES_A

Partido :        CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria:   ALEVIN A
Dia:                 SABADO 11 DE MAYO DE 2019
Hora:              16.30H
Piscina :        CGTD PONTEVEDRA
Saida:             As 13.45h bus dende Sta. Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. ZELJKO SUSTIC
  3. CARLOS AMIGO
  4. MANUEL RUBIAL
  5. NICOLAS COLLAZO
  6. MIGUEL PALACIOS
  7. GUILLERMO CARRILLO
  8. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  9. ALEXANDRE GONZALEZ
  10. AIRAS CAAMAÑO
  11. RODRIGO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

 

 

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO

alevin_B1

Partido :        CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria:   ALEVIN B
Dia:                 SABADO 11 DE MAYO DE 2019
Hora:              15.30H
Piscina :        CGTD PONTEVEDRA
Saida:             As 13.45h bus dende Sta. Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. CARLA DIAZ
  2. BIEITO CARBALLO
  3. SARAY GUILBERT
  4. CANDELA RUBAL
  5. ARIANA COLLAZO
  6. HUGO FERNANDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. SOFIA PEREZ
  9. MARIO CALZADILLA
  10. PEDRO RUBAL
  11. XULIA GAREA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO

Infantil01.jpg

Partido :        CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria:    INFANTIL MIXTO
Dia:                 SABADO 11 DE MAYO DE 2019
Hora:              17.30H
Piscina :        CGTD PONTEVEDRA
Saida:             AS 13.45h bus dende Sta. Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  12. EREA VIDAL
  13. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores