CONVOCATORIA ABSOLUTO 2º DIVISION

CW SANTIAGO “B” ─ CW PONTEVEDRA “B”

173545

Partido: CW SANTIAGO B – CW PONTEVEDRA B
Categoria: ABSOLUTO 2º DIVISION
Dia: SABADO 14 DE DECEMBRO DE 2019
Hora: 17.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16.30H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. IAGO GARABATO
  2. LUIS GUILBERT
  3. FERNANDO FERRER
  4. GABOR PAZOS
  5. RAMON TURNES
  6. ALEX GOMEZ
  7. BRAIS RAPOSO
  8. JESUS MONTOIRO
  9. JORGE GOMEZ
  10. ANTONIO MOSCOSO
  11. JORGE RODRIGUEZ
  12. MARTIN TORREIRA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

RCN DE VIGO – CW SANTIAGO

rober_o

Partido : RCN DE VIGO- CW SANTIAGO
Categoria: CADETE MIXTA
Dia: DOMINGO 8 DE DECEMBRO DE 2019
Hora: 11.45H
Piscina : RCN DE VIGO
Saida: 8.30H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. HENOK MARTINEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL FEMENINO

RCN DE VIGO – CW SANTIAGO

2019-12-04_11-43-32

Partido : RCN DE VIGO – CW SANTIAGO
Categoria: INFANTIL FEMENINO
Dia: DOMINGO 8 DE DECEMBRO DE 2019
Hora: 13.00H
Piscina : RCN DE VIGO
Saida: 8.30H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. EREA VIDAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. MIA SUSTIC
  6. UXIA SANLUIS
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. CARLOTA CALZADILLA
  9. ARIANA COLLAZO
  10. XULIA GAREA
  11. EMMA SANTAMARIA
  12. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

RCN VIGO – CW SANTIAGO

photo_2019-12-04_13-35-41

Partido : RCN DE VIGO – CW SANTIAGO A
Categoria INFANTIL MIXTO
Dia: DOMINGO 8 DE DECEMBRO DE 2019
Hora: 10.30H
Piscina : RCN DE VIGO
Saida: 8.30H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. UXIA SANLUIS
  6. MIGUEL BARCA
  7. ZELJKO SUSTIC
  8. YAGO DIAZ
  9. LUCAS GARCIA
  10. CARLOTA CALZADILLA
  11. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

RCN VIGO – CW SANTIAGO

photo_2019-12-04_12-57-42

Partido: RCN VIGO – CW SANTIAGO
Categoria: ALEVIN A
Dia: DOMINGO 8 DICIEMBRE
Hora: 16:00 HR
Piscina : RCNV
Convocados: 15:15 CAMBIADOS
Salida: 8:30h EN BUS DESDE SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. SARAY GUILBERT
  3. BIEITO CARBALLO
  4. XULIA GAREA
  5. IRENA ORDOÑEZ
  6. RODRIGO CARRILLO
  7. ARIANA COLLAZO
  8. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS
patrocinadores

CONVOCATORIA ABSOLUTO 2º DIVISION

CW PONTEVEDRA “B” – CW SANTIAGO “B”

photo_2016-07-21_11-57-27

Partido:  CW PONTEVEDRA “B” – CW SANTIAGO “B”
Categoria: ABSOLUTO 2º DIVISION
Dia:      DOMINGO 1 DE DECEMBRO DE 2019
Hora:  9.30H
Piscina:  CGTD PONTEVEDRA
Saida:  COCHES 8.00H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. IAGO GARABATO
  2. LUIS GUILBERT
  3. EMMANUEL NIETO
  4. GABOR PAZOS
  5. RAMON TURNES
  6. ANXO PANERO
  7. BRAIS RAPOSO
  8. JESUS MONTOIRO
  9. JORGE GOMEZ
  10. ANTONIO MOSCOSO
  11. PABLO CHICO
  12. JORGE RODRIGUEZ
  13. MARTIN TORREIRA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW OURENSE – CW SANTIAGO

R_5

Partido: CW OURENSE – CW SANTIAGO 
Categoria : CADETE MIXTA
Dia: SABADO 30 DE NOVIEMBRE DE 2019
Hora: 16.30H
Piscina : ROSARIO DUEÑAS – OURENSE
Saida: 14.30H COCHES

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. JESUS PEREZ
  3. MARTIN ZAS
  4. FERNANDO FERRER
  5. HENOK MARTINEZ
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO GARCIA
  10. ANXO PANERO
  11. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA ABSOLUTO 2º DIVISION

RCN DE VIGO B – CW SANTIAGO B

R_waterpolo-abc

Partido : RCN DE VIGO B – CW SANTIAGO B
Categoria: ABSOLUTO 2º DIVISION
Dia: DOMINGO 24 DE NOVEMBRO DE 2019
Hora: 9.45H
Piscina : RCN DE VIGO
Saida: bus 7.45H dende Sta. Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. IAGO GARABATO
  2. LUIS GUILBERT
  3. EMMANUEL NIETO
  4. GABOR PAZOS
  5. RAMON TURNES
  6. ALEX GOMEZ
  7. BRAIS RAPOSO
  8. JESUS MONTOIRO
  9. JORGE GOMEZ
  10. ANTONIO MOSCOSO
  11. PABLO CHICO
  12. JORGE RODRIGUEZ
  13. SANDRA GOMEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

RCN DE VIGO – CW SANTIAGO B

DSC_0070

Partido: RCN DE VIGO – CW SANTIAGO B
Categoria INFANTIL MIXTA
Dia: DOMINGO 24 DE NOVIEMBRE DE 2019
Hora: 11H
Piscina : RCN DE VIGO
Saida: BUS DENDE STA ISABEL 7.45H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. CARLA DIAZ
  5. ARIANA COLLAZO
  6. LUCAS PICHEL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. CANDELA RUBAL
  11. BIEITO CARBALLO
  12. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO A

DSC_0524_rfi.jpg

Partido : CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO A
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 23 DE NOVIEMBRE DE 2019
Hora: 16.15H
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
Convocados: 15.15H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores