CONVOCATORIA CADETE

CW OURENSE – CW SANTIAGO

R_5

Partido: CW OURENSE – CW SANTIAGO 
Categoria : CADETE MIXTA
Dia: SABADO 30 DE NOVIEMBRE DE 2019
Hora: 16.30H
Piscina : ROSARIO DUEÑAS – OURENSE
Saida: 14.30H COCHES

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. JESUS PEREZ
  3. MARTIN ZAS
  4. FERNANDO FERRER
  5. HENOK MARTINEZ
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO GARCIA
  10. ANXO PANERO
  11. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CW CORUÑA RIAS ALTAS

trip_o

 

Partido :  CW SANTIAGO – CW CORUÑA RIAS ALTAS
Categoria CADETE MIXTA
Dia: SABADO 16 DE NOVIEMBRE DE 2019
Hora: 18.45 H 
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 17.45 h cambiados

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. HENOK MARTINEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. DAVID PAZ
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO
  13. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CAMPIONATO GALEGO DE VERÁN
2017-cadetes

 

Dias: DOMINGO 23 DE JUNIO
Partidos: FASE GRUPOS
12.15H – CNM FERROL – CW SANTIAGO
13.30H – CW SANTIAGO – CN CORUÑA
FASE FINAL
3º Y 4º LUGAR – 16.30H
1º Y 2º LUGAR – 18H
Piscina : JAVIER GOMEZ NOYA – FERROL
Saida : 10 H EN COCHES DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

 

  1. IAGO GARABATO
  2. LUIS GUILBERT
  3. HENOK MARTINEZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. JESUS PEREZ
  7. CARLOS ORDOÑEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO MALLO
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO
  13. ROBERTO CARRO
LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE
TEÑEN COPIA COMPULSADA) Y 10 EUROS PARA LA COMIDA
patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CN CORUÑA- CW SANTIAGO

R_photo_2016-03-31_17-53-11

Partido:          CN CORUÑA- CW SANTIAGO
Categoria:     CADETE MIXTO
Dia:                  Domingo 26 de mayo 2019
Hora:               11.15H
Piscina:           INEF CORUÑA
Saida:               As 8.15h bus dende Sta Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO GRELA
  2. LUIS GUILBERT PEREZ
  3. JESUS PEREZ VAZQUEZ
  4. MARTIN ZAS MATOVELLE
  5. FERNANDO FERRER CUADRADO
  6. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ LIJO
  8. SAMUEL GONZALEZ GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. ANTONIO MALLO PENAS
  11. ANTONIO GARCIA LENCE
  12. ANXO PANERO BLANCO
  13. IGAO GARABATO GONZALEZ
  14. MARIO BLANCO LOPEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

 

 

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO  – ACW

CADETES

Partido:             CW SANTIAGO – ACW
Categoria:        CADETE MIXTA
Dia:                     SABADO 30 FEBRERO
Hora:                   19.15 H
Piscina :             SANTA ISABEL
Convocados:    18.15 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO MALLO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. IAGO GARABATO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE
TEÑEN COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – RCN VIGO

Photo13

Partido:            CW SANTIAGO – RCN DE VIGO
Categoria:       CADETE MIXTO
Dia:                     SABADO 16 DE MARZO 201
Hora:                 19H.
Piscina:             SANTA ISABEL
Convocados:   18 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. IAGO GARABATO
  2. LUIS GUILBERT
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO MALLO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. ROBERTO CARRO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE
TEÑEN COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

 

TÍTULO BENXAMIN PARA O CW SANTIAGO

     CRONICA PONTEVEDRA- SANTIAGO


Logo Rana

 

Nova xornada de liga para o CW Santiago con desplazamiento este pasado sábado a Pontevedra para disputar catro encontros cun balance de dúas vitorias e dúas derrotas.

O primeiro encontro foi o de categoría benxamín, onde dilucidábase o título de liga entre os únicos equipos participantes nesta liga, e que caeu de lado dos santiagueses que despois dun gran inicio no primeiro cuarto, souberon manter o resultado e acabar vencendo por tres goles a sete que unido á vitoria no partido da primeira volta,  dáballes o título de liga e que sumado ao campionato benxamín de invierno continúan con o seu pleno de vitorias nesta tempada.

LIGA GALEGA BENXAMIN  MIXTA

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO    3 -7 (0-4; 1-0; 1-2; 1-1)

Benjamin

 

CW SANTIAGO: CARLA DIAZ, SOFIA PEREZ (1), RODRIGO CARRILLO, GUILLERMO CARRILLO (4), ARIANA COLLAZO (1), ALEXANDRE GONZALEZ, MARIO CALZADILLA, JOSE BREA, MAYTE TORRES, AIRAS CAAMAÑO (1),

 

O seguinte encontro en disputarse foi entre o equipo alevín A de Santiago e o alevín A de Pontevedra.  Nesta ocasión a vitoria favoreceu aos do Lérez que bateron por cinco goles a tres, nun partido vibrante onde os locais fóronse no marcador con un tres a cero inicial e que los santiagueses souberon reaccionar, chegando a empatar a tres o marcador pero un novo estirón dos locais deulles a vitoria final.

 

LIGA GALEGA ALEVíN MIXTA

CW PONTEVEDRA A – CW SANTIAGO   A 5- 3 (1-0; 2-0; 0-0; 0-3; 2-0; 0-0)

ALEVINES_A_MARZO 2019

CW SANTIAGO A: MAGIN LOPEZ, ZELJKO SUSTIC, SEBASTIAN ALTAMIRANO (1), NICOLAS COLLAZO (1), CARLOS AMIGO, GUILLERMO CARRILLO, MIGUEL PALACIOS (1), ALEXANDRE GONZALEZ.

 

Tamén disputouse en categoría alevín o encontro entre os equipos B de ambos equipos, esta vez con resultado favorable aos santiagueses que impuxéronse por un cómodo sete a dous, despois dun bo inicio dos visitantes que fóronse no marcador no primeiro cuarto e acabaron levándose o encontro.

 

LIGA GALEGA ALEVÍN MIXTA

CW PONTEVEDRA B – CW SANTIAGO B   2 – 7 (0-3; 1-0; 0-1; 1-0; 0-1; 0-2)

ALEVINES_B

SANTIAGO B: EVA CALZADILLA, SARAY GUILBERT (4), SOFIA PEREZ, BIEITO CARBALLO, ARIANA COLLAZO, CANDELA RUBAL (2), IRENA ORDOÑEZ (1), ALEJANDRO CREGO, PEDRO RUBAL,  MARIO CALZADILLA, XULIA GAREA, CARLA DIAZ

 

Para finalizar a xornada disputouse o encontro en categoría cadete, onde os locais conseguiron unha cómoda vitoria despois de vencer nos cuatro parciais, ante un equipo santiagués moi novo e que a pesar do resultado nunca deixou de loitar ata finalizar o encontro.

 

LIGA GALEGA CADETE MIXTA

CW PONTEVEDRA   – CW SANTIAGO  17 – 4 (4-1; 4-1; 5-2; 4-0)

CW SANTIAGO: RAUL SEOANE, LUIS GUILBERT (2), JESUS PEREZ, MARTIN ZAS, FERNANDO FERRER, ANGEL RODRIGUEZ (1), SAMUEL GONZALEZ, YAGO DIAZ, ANTONIO MALLO, ANTONIO GARCIA, ANXO PANERO (1), IAGO GARABATO

patrocinadores

 

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CN CORUÑA

Cadete

Partido:             CW SANTIAGO – CN CORUÑA
Categoria:         CADETE
Dia:                      SABADO 2 DE MARZO DE 2019
Hora:                   17.45H
Piscina :              SANTA ISABEL
Convocados:    16.45 h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. LUIS GUILBERT
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO MALLO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. IAGO GARABATO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

 

CRÓNICA SANTIAGO- FERROL

VITORIA ABSOLUTA ANTE FERROL

Logo Rana

Última xornada da fase regular na liga galega de primeira división. Cómoda vitoria para o Club Waterpolo Santiago ante o Club Marina Ferrol por once goles a oito, que otorga aos santiagueses a primera praza na fase regular e a ventaxa de campo nos play off. O próximo día dous de marzo comenzan os play off,  onde os santiagueses intentarán conseguir un novo título de liga.

O encontro ante os ferrolanos comenzou sen defensas, o que provocou un parcial de cinco a catro favorable aos locais. Axustaron a defensa os santiagueses a partir do segundo cuarto e con dous parciais de dos a uno e tres a un, estiraron o marcador ata chegar ao final do terceiro cuarto con un favorable dez a seis. Un último cuarto de uno a dous favorable aos visitantes, para os xogadores menos habituais, deixou o marcador no citado once a oito final.
absoluto02

 

LIGA GALEGA ABSOLUTA 1ª DIVISION

CW SANTIAGO  – CM FERROL 11 – 8 (5-4; 2-1; 3-1: 1-2)

 

CW SANTIAGO: IAGO GARABATO, JORGE RODRIGUEZ (1), ENMANUEL NIETO (3), GABOR PAZOS (1), ANTONIO MOSCOSO (1), ALEJANDRO GOMEZ (2), ANXO PANERO, LUIS GUILBERT, PABLO CHICO (1), JESUS MONTOIRO, ANGEL CARRO, LUIS FERRER (2), MARTIN TORREIRA

 

Ademáis do equipo absoluto tamén xogouse en categoría cadete mixta.  Vitoria visitante por un claro tres a sete, despois dun partido que desde o inicio colocáronse os visitantes por diante. Pese ao esforzo dos locais por igualar o encontro, la falta de puntería en ataque pecó en demasía o bo traballo defensivo dos locais.

 

LIGA GALEGA CADETE MIXTA

CW SANTIAGO  – CM FERROL 3 – 7 (0-2; 1-2; 1-2; 1-1)

 

CW SANTIAGO: ROBERTO CARRO, LUIS GUILBERT (1), JESUS PEREZ, MARTIN ZAS, ANGEL RODRIGUEZ (1), YAGO DIAZ, CARLOS ORDOÑEZ, ANTONIO GARCIA (1), ANXO PANERO, IAGO GARABATO

 

Tamén houbo dobre xornada en categoría alevín donde os equipos A e B dos santiagueses enfrentáronse ao equipo alevín de Ferrol, obtendo os ferrolanos unha dobre vitoria, nove a tres  ante o equipo A dos santiguases e oito a dous ante o equipo B.

Partidos que fixeron disfrutar nunha grada con gran ambiente pola loita e tesón de todos os equipos e xogadores, e más experiencia para os nosos pequenos que continúan con su aprendizaxe.

 

LIGA GALEGA ALEVIN  MIXTA

CW SANTIAGO  “A” – CM FERROL    3 – 9 (0-3; 2-2; 0-3; 0-1; 0-0; 1-0)

 

CW SANTIAGO A: MAGIN LOPEZ,  MIGUEL PALACIOS (1); NICOLAS COLLAZO; CARLOS AMIGO (2); ZELJKO SUSTIC; GUILLERMO CARRILLO; RODRIGO CARRILLO, ALEJANDRO GONZALEZ; MANUEL J. RUIBAL

 

LIGA GALLEGA ALEVIN  MIXTA

CW SANTIAGO  “B” – CM FERROL   2 – 8 (1-3; 0-0; 0-2; 0-1; 1-1; 0-1)

alevin_B

CW SANTIAGO B: EVA CALZADILLA, PEDRO RUBAL, SARAY GUILBERT, ARIANA COLLAZO, CANDELA RUBAL, IRENA ORDOÑEZ (1), SOFIA PEREZ, ALEJANDRO CREGO (1), MARIO CALZADILLA,  XULIA GAREA, CARLA DIAZ

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE CM FERROL

CW SANTIAGO vs MARINA FERROL

cadete_T

 

Partido:          CW SANTIAGO -MARINA FERROL
Categoria:       CADETE
Dia:                   SABADO 16 FEBRERO
Hora:               17:30 H
Piscina:           SANTA ISABEL
Convocados:  16:30 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. LUIS GUILBERT
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. CARLOS ORDOÑEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. IAGO GARABATO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS
QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA)
patrocinadores