CONVOCATORIA INFANTIL

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO MASCULINO

Partido : CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria: ALEVIN
Dia: SABADO 29 enero 2022
Hora: POR CONFIRMAR
Piscina: COMPLEXO DEPORTIVO RIAS DOSUR

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. BIEITO CARBALLO
  3. PEDRO RUBAL
  4. ALEXANDRE GONZALEZ
  5. GABRIEL BALSA
  6. ARTAI ANTELO
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. MARIO CALZADILLA
  10. SAUL PAPIN
  11. ANTON FAGUNDEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO

Partido : CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria: ALEVIN
Dia: SABADO 29 enero
Hora: POR CONFIRMAR
Piscina: COMPLEXO DEPORTIVO RIAS DOSUR

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ANDRE SOTELO
  2. ALEXANDRE GONZALEZ
  3. NOA VIEITES
  4. GONZALO DE LA MATA
  5. MATEO ABAL
  6. CARLOTA PEREZ
  7. QUEITAN ROMERO
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. LUCIA PEÑA
  10. MARIO CALZADILLA
  11. RODRIGO CARRILO
  12. SOFIA PEREZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL MASCULINO

CW RIAS ALTAS – CW SANTIAGO
LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

Día: DOMINGO 19 DECEMBRO DE 2021
Partidos: CW RIAS ALTAS- CW SANTIAGO MASCULINO
Piscina: JAVIER GOMEZ NOYA (FERROL)
Hora: 17 H.
DESPRAZAMENTO: AUTOBUS – SAIDA AS 14.45H DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. BIEITO CARBALLO
  3. PEDRO RUBAL
  4. ALEXANDRE GONZALEZ
  5. GABRIEL BALSA
  6. ARTAI ANTELO
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. MARIO CALZADILLA
  11. SAUL PAPIN
  12. ANTON FAGUNDEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN

CM FERROL – CW SANTIAGO
CW RIAS ALTAS – CW SANTIAGO
LIGA GALEGA ALEVINL MIXTA

Partidos: CM FERROL- CW SANTIAGO 13:00 (12:15 EN FERROL)
CW RIAS ALTAS- CW SANTIAGO 16:00
Día: DOMINGO 19 DECEMBRO DE 2021
DESPRAZAMENTO: COCHES PARTICULARES
Piscina: JAVIER GOMEZ NOYA (FERROL)

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ANDRE SOTELO
  2. ALEXANDRE GONZALEZ
  3. MARIO CALZADILLA
  4. LUCIA PEÑA
  5. MATEO ABAL
  6. CARLOTA PEREZ
  7. QUEITAN ROMERO
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. XOEL LISTE
  10. ALEX RIAL
  11. RODRIGO CARRILLO
  12. SOFIA PEREZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

UN TRIUNFO E UNHA DERROTA ANTE FERROL

Logo del Club Waterpolo Santiago

Este domingo pasado os equipos do Club Waterpolo Santiago desprazáronse a Ferrol para un dobre enfrontamento en categorías das ligas Galegas con vitoria para o cadete mixto e derrota do infantil
masculino en categoría infantil mixta.

Iniciou a xornada o equipo cadete que venceu nun partido con dúas caras, un primeiro e segundo cuarto que pese a unha boa defensa non estiveron acertados en ataque con erros e perdas de balón daba vantaxe ao descanso aos ferrolanos cunha vantaxe de catro a dous que poñía costa arriba o partido aos santiagueses, pero unha gran reacción nos dous últimos cuartos cunha gran defensa e bo ataque provoco que desen a volta ao marcador para acabar vencendo por un resultado final de cinco goles a nove.

LIGA GALEGA CADETE MIXTA

CM FERROL – CW SANTIAGO 5- 9 (1-0; 3-2; 1-4; 0-3)
CW SANTIAGO: RAUL SEOANE, CARLOS ORDOÑEZ (5), YAGO DIAZ (2), SEBASTIAN ALTAMIRANO (1), DIEGO FAGUNDEZ, MIGUEL BARCA (1), NICO COLLAZO, LUCAS GARCIA, IAGO FERNANDEZ, BIEITO CARBALLO, MATEO LAMAS, GUILLERMO CARRILLO, MAGIN LOPEZ

Logo da vitoria cadete enfrontáronse os equipos infantil mixto de Ferrol e o masculino dos santiagueses, que como o partido cadete tivo dúas caras diferenciadas, durante os primeiros cuartos os visitantes dominaron o marcador, pero dous últimos cuartos favorables aos ferrolanos deulles a vitoria aos locais por seis goles a catro nun emocionante encontro.

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

CM FERROL – CW SANTIAGO MASCULINO 6- 4 (1-1; 0-0; 0-1; 2-2; 2-0; 1-0)
CW SANTIAGO: MAGIN LOPEZ (1), BIEITO CARBALLO, PEDRO RUBAL (1), ARTAI ANTELO (1), ANTON FAGUNDEZ, GABRIEL BALSA, AIRAS CAAMAÑO, RODRIGO CARRILLO, GUILLERMO CARRILO (1), MARIO CALZADILLA, SAUL PAPIN

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

LIGA GALEGA CADETE

CM FERROL – CW SANTIAGO MASCULINO


Partido: CM FERROLCW SANTIAGO
Categoría: CADETE
Día: DOMINGO 12 DE DECEMBRO DE 2021
Hora: 16.30 H – (16 H EN FERROL)
Piscina: JAVIER GOMEZ NOYA (FERROL)
DESPLAZAMIENTO: COCHES PARTICULARES

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. DIEGO FAGUNDEZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. MIGUEL BARCA
  7. IAGO FERNANDEZ
  8. LUCAS GARCIA
  9. YAGO DIAZ
  10. MATEO LAMAS
  11. UXIA UZAL
  12. GUILLERMO CARRILLO
  13. MAGIN LOPEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

CM FERROL – CW SANTIAGO MASCULINO


Partido: CM FERROLCW SANTIAGO
Categoría: INFANTIL
Día: DOMINGO 12 DE DECEMBRO DE 2021
Hora: 18H – (17.15H EN FERROL)
Piscina: JAVIER GOMEZ NOYA (FERROL)
DESPLAZAMIENTO: COCHES PARTICULARES

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. BIEITO CARBALLO
  3. PEDRO RUBAL
  4. ALEXANDRE GONZALEZ
  5. GABRIEL BALSA
  6. ARTAI ANTELO
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. MARIO CALZADILLA
  10. SAUL PAPIN
  11. ANTON FAGUNDEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ABSOLUTO 2ª DIVISION

CW SANTIAGO – RCN VIGO
LIGA GALEGA ABSOLUTO 2ª DIVISION

Partido: CW SANTIAGO “B” –RCN VIGO “B”
Categoría: ABSOLUTO 2ª DIVISION
Día: SÁBADO 4 DECEMBRO DE 2021
Hora: 18.45 H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 18.10 H SAÍDA DE URXENCIA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. IAGO GARABATO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. ANTONIO GARCIA
  4. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  5. FERNANDO FERRER
  6. SAMUEL GONZALEZ
  7. JESUS MONTOIRO
  8. YAGO DIAZ
  9. ANGEL RODRIGUEZ
  10. ANTONIO MOSCOSO
  11. ANXO PANERO
  12. PABLO MARTINEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – RCN VIGO
LIGA GALEGA CADETE

Partido: CW SANTIAGO –RCN VIGO
Categoría: CADETE
Día: SÁBADO 4 DECEMBRO DE 2021
Hora: 17.30H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 16.50 H SAÍDA DE URXENCIA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. DIEGO FAGUNDEZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. MIGUEL BARCA
  7. IAGO FERNANDEZ
  8. LUCAS GARCIA
  9. YAGO DIAZ
  10. BIEITO CARBALLO
  11. UXIA UZAL
  12. GUILLERMO CARRILLO
  13. MAGIN LOPEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL FEMININO

CW SANTIAGO – RCN VIGO
LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

Partido: CW SANTIAGO –RCN VIGO
Categoría: INFANTIL
Día: SÁBADO 4 DECEMBRO DE 2021
Hora: 16.30H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 15.50 H SAÍDA DE URXENCIA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SARAY GUILBERT
  3. CANDELA RUBAL
  4. ARIANA COLLAZO
  5. EMMA SANTAMARIA
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. ALBA MARIA CASTILLO
  9. CIRA SAMPAYO
  10. CARLA DIAZ
  11. XIANA BARREIRO
  12. SOFIA PEREZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña