CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CW SANTIAGO “A” – CW SANTIAGO “B”

infantil

Partido: CW SANTIAGO A – CW SANTIAGO B
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 7 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CW SANTIAGO “A” – CW SANTIAGO “B”

2020-03-07

Partido : CW SANTIAGO A – CW SANTIAGO B
Categoria INFANTIL MIXTO “B”
Dia: SABADO 7 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

    1. MAGIN LOPEZ
    2. EREA VIDAL
    3. ALEXANDRE GONZALEZ
    4. SARAY GUILBERT
    5. ARIANA COLLAZO
    6. LUCAS PICHEL
    7. IRENA ORDOÑEZ
    8. XULIA GAREA
    9. GUILLERMO CARRILLO
    10. CANDELA RUBAL
    11. PEDRO RUBAL
    12. BIEITO CARBALLO
    13. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “A” MIXTO

ACW – CW SANTIAGO “A”

DSC_0038

Partido : ACW – CW SANTIAGO “A”
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: DOMINGO 8 DE MARZO DE 2020
Hora: 10 H
Piscina: INEF BASTIAGUEIRO
Saida: 8.15H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW SANTIAGO “A”- CW SANTIAGO “B”

2020-03-05

Partido: CW SANTIAGO “A”- CW SANTIAGO “B “
Categoria: ALEVIN “A”
Dia: SABADO 7 MARZO
Hora: 16:15 H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 15:30 H CAMBIADOS

    XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CARBALLO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

CW SANTIAGO “A”- CW SANTIAGO “B”
2020-03-04

Partido: CW SANTIAGO A- CW SANTIAGO B
Categoria: ALEVIN “B”
Dia: SABADO 7 MARZO
Hora: 16:15 H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 15:30 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. EMMA SANTAMARIA
  4. MARIO CALZADILLA
  5. GABRIEL BALSA
  6. SAUL PAPIN
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. GAEL MOURE
  9. ALEX GONZALEZ
  10. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

Partidos Liga

Liga Galega

CW Santiago vs CW Pontevedra

O Club Waterpolo Santiago recibe o vindeiro sábado 29 de febreiro ao CW Pontevedra na piscina do Complexo Deportivo Santa Isabel de Santiago de Compostela para xogar 4 partidos das Ligas Galegas de Waterpolo.

29-Febrero-2020

CONVOCATORIA ALEVIN A

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA

photo_2020-01-22_23-49-50

Partido : CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA
Categoria: ALEVIN A
Dia: SABADO 29 FEBREIRO
Hora: 16:30 H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 15:45 CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CARBALLO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. ARIANA COLLAZO
  9. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA BENXAMIN

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA

Felicitación Nadal 2012

Partido: CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA
Categoria: BENXAMIN
Dia: SABADO 29 FEBREIRO
Hora: 15:30 H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 14:45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MARIO CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. RODRIGO CARRILLO
  4. ANDREA GONZALEZ
  5. ALEXANDRE GONZALEZ
  6. AIRAS CAAMAÑO
  7. GAEL CAAMAÑO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA

DSC_0070

Partido: CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA
Categoria CADETE MIXTO
Dia: SABADO 29 DE FEBREIRO DE 2020
Hora: 18.30H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 17.30H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL

CW SANTIAGO A – CW PONTEVEDRA
Inf03_ 12_I_ 2020

Partido: CW SANTIAGO A – CW PONTEVEDRA
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 29 DE FEBREIRO DE 2020
Hora: 17.30H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. MARCO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores