CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CW SANTIAGO “A” – AC WATERPOLO

photo_2020-01-15_19-23-08

Partido : CW SANTIAGO A – ACW
Categoria INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 14 DE MARZO DE 2020
Hora: 16.45H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

 

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CW SANTIAGO “A” – CW SANTIAGO “B”

infantil

Partido: CW SANTIAGO A – CW SANTIAGO B
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 7 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CW SANTIAGO “A” – CW SANTIAGO “B”

2020-03-07

Partido : CW SANTIAGO A – CW SANTIAGO B
Categoria INFANTIL MIXTO “B”
Dia: SABADO 7 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

    1. MAGIN LOPEZ
    2. EREA VIDAL
    3. ALEXANDRE GONZALEZ
    4. SARAY GUILBERT
    5. ARIANA COLLAZO
    6. LUCAS PICHEL
    7. IRENA ORDOÑEZ
    8. XULIA GAREA
    9. GUILLERMO CARRILLO
    10. CANDELA RUBAL
    11. PEDRO RUBAL
    12. BIEITO CARBALLO
    13. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “A” MIXTO

ACW – CW SANTIAGO “A”

DSC_0038

Partido : ACW – CW SANTIAGO “A”
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: DOMINGO 8 DE MARZO DE 2020
Hora: 10 H
Piscina: INEF BASTIAGUEIRO
Saida: 8.15H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

Partidos Liga

Liga Galega

CW Santiago vs CW Pontevedra

O Club Waterpolo Santiago recibe o vindeiro sábado 29 de febreiro ao CW Pontevedra na piscina do Complexo Deportivo Santa Isabel de Santiago de Compostela para xogar 4 partidos das Ligas Galegas de Waterpolo.

29-Febrero-2020

CONVOCATORIA INFANTIL

CW SANTIAGO A – CW PONTEVEDRA
Inf03_ 12_I_ 2020

Partido: CW SANTIAGO A – CW PONTEVEDRA
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 29 DE FEBREIRO DE 2020
Hora: 17.30H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. MARCO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CRÓNICAS CAMPIONATOS BENXAMIN E INFANTIL FEMININO

CW SANTIAGO CAMPEON BENXAMIN

BENJAMINES CAMPEONES
Este pasado sábado o CW Santiago desprazouse a Pontevedra para participar nos Campionatos Galegos Benxamín mixto e Infantil feminino de inverno, conseguindo proclamarse campión na categoría benxamín e un meritorio terceiro posto en categoría Infantil feminina.
En categoría benxamín participaban xunto aos santiagueses, o CW Pontevedra e o CW Cambre. Con formato de liguilla todos contra todos os santiagueses comezaron a súa participación enfrontándose ao CW Pontevedra conseguindo unha cómoda vitoria por dez a un e que á espera de enfrontamento entre Cambre e Pontevedra poñíalles á fronte da clasificación, a vitoria caeu en mans dos de lerez por dez goles a tres, con iso un punto bastáballes aos santiagueses para ser campións pero saíron a por todas no último enfrontamento conseguindo levarse o encontro ante Cambre por dez a cero que lles daba o título e que dá mostra de que a canteira santiaguesa segue traballando e obtendo bos resultados e un futuro esperanzador.

CAMPIONATO GALEGO BENXAMIN MIXTO DE INVERNO

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA 10 – 1 (0-0; 1-0; 3-0; 1-1; 3-0; 2-0)
CW SANTIAGO: MARIO CALZADILLA (1), ALEXANDRE GONZALEZ (2), ANDREA GONZALEZ (1), AIRAS CAAMAÑO (1), RODRIGO CARRILLO, GAEL CAAMAÑO (2), SOFIA PEREZ (3)

CW SANTIAGO – CW CAMBRE 10 – 0 (4-0; 3-0; 3-0; 0-0; 0-0; 0-0)
CW SANTIAGO: MARIO CALZADILLA (1), ALEXANDRE GONZALEZ (1), ANDREA GONZALEZ (1), AIRAS CAAMAÑO (2), RODRIGO CARRILLO (1), GAEL CAAMAÑO (2), SOFIA PEREZ (2)

CLASIFICACION FINAL

1º/ CW SANTIAGO
2º/ CW PONTEVEDRA
3º/ CW CAMBRE

    Xunto co Campionato benxamín tamén se disputou o Campionato Galego Infantil Feminino, onde as santiaguesas acabaron en terceira posición logo de caer derrotadas nos dous enfrontamentos ante RCN de Vigo por once a un e ante el ao cabo campión o CW Pontevedra por catro goles a un. Pese ás dúas derrotas as santiaguesas na súa maioría alevines non lle perderon a cara aos partidos, boa progresión dun equipo moi novo pero con gran futuro.

photo_2020-01-14_21-23-47

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL FEMININO DE INVERNO

CW SANTIAGO – RCN de VIGO 1 – 11 (4-0; 3-1; 2-0; 2-0; 0-0)
CW SANTIAGO: EVA CALZADILLA, SOFIA PEREZ, CANDELA RUBAL, SARAY GUILBERT (1), UXIA SANLUIS, IRENA ORDOÑEZ, XULIA GAREA, EREA VIDAL, CARLOTA CALZADILLA, MIA SUSTIC, EMMA SANTAMARIA

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA 1- 4
CW SANTIAGO: EVA CALZADILLA, SOFIA PEREZ, CANDELA RUBAL, SARAY GUILBERT, UXIA SANLUIS, IRENA ORDOÑEZ (1), XULIA GAREA, EREA VIDAL, CARLOTA CALZADILLA, MIA SUSTIC, EMMA SANTAMARIA

CLASIFICACION FINAL

1º/ CW PONTEVEDRA
2º/ RCN DE VIGO
3º/ CW SANTIAGO

 

patrocinadores

 

CAMPIONATO GALEGO INF. FEMININO

CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO

photo_2020-01-14_21-23-47

Partido : CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO
Categoria: INFANTL FEMININA
Día: SABADO 15 FEBREIRO
Hora: 11:15H
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
Convocadas: 10:30 na piscina

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. UXIA SANLUIS
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. EREA VIDAL
  10. CARLOTA CALZADILLA
  11. MIA SUSTIC
  12. EMMA SANTAMARIA
  13. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CW SANTIAGO “B” – ACW

SAM_2557.jpg

Partido : CW SANTIAGO “B” – ACW
Categoria: INFANTIL MIXTA
Dia: SABADO 8 DE FEBREIRO DE 2020
Hora: 18.30H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 18H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. ARIANA COLLAZO
  5. LUCAS PICHEL
  6. IRENA ORDOÑEZ
  7. XULIA GAREA
  8. GUILLERMO CARRILLO
  9. CANDELA RUBAL
  10. PEDRO RUBAL
  11. BIEITO CARBALLO
  12. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “A” MIXTO

CW SANTIAGO A – RCN DE VIGO

rober_o
Partido : CW SANTIAGO “A” – RCN DE VIGO
Categoria INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 25 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 15.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 14.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. MARCO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores