CONVOCATORIA CADETE

CN CORUÑA- CW SANTIAGO

R_photo_2016-03-31_17-53-11

Partido:          CN CORUÑA- CW SANTIAGO
Categoria:     CADETE MIXTO
Dia:                  Domingo 26 de mayo 2019
Hora:               11.15H
Piscina:           INEF CORUÑA
Saida:               As 8.15h bus dende Sta Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO GRELA
  2. LUIS GUILBERT PEREZ
  3. JESUS PEREZ VAZQUEZ
  4. MARTIN ZAS MATOVELLE
  5. FERNANDO FERRER CUADRADO
  6. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ LIJO
  8. SAMUEL GONZALEZ GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. ANTONIO MALLO PENAS
  11. ANTONIO GARCIA LENCE
  12. ANXO PANERO BLANCO
  13. IGAO GARABATO GONZALEZ
  14. MARIO BLANCO LOPEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

 

 

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CN CORUÑA- CW SANTIAGO

Water polo competition


Partido :        CN CORUÑA- CW SANTIAGO

Categoria:    INFANTIL MIXTO
Dia:                 Domingo 26 de mayo 2019
Hora:             10H
Piscina :        INEF CORUÑA
Saida:            As 8.15h bus dende Sta Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE CONDE
  2. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  3. JESUS PEREZ VAZQUEZ
  4. HENOK MARTINEZ RODRIGUEZ
  5. FERNANDO FERRER CUADRADO
  6. UXIA SANLUIS RUIBAL
  7. MIGUEL BARCA GARCIA
  8. SAMUEL GONZALEZ GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  11. IAGO FERNANDEZ BLANCO
  12. MARCO FERNANDEZ NIETO
  13. MATEO LAMAS DIEGUEZ
  14. MATEO PRADO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CN CORUÑA

Cadete

Partido:             CW SANTIAGO – CN CORUÑA
Categoria:         CADETE
Dia:                      SABADO 2 DE MARZO DE 2019
Hora:                   17.45H
Piscina :              SANTA ISABEL
Convocados:    16.45 h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. LUIS GUILBERT
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO MALLO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. IAGO GARABATO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

 

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CW SANTIAGO – CN CORUÑA

JJM_6469

Partido :              CW SANTIAGO – CN CORUÑA
Categoria:          INFANTIL MIXTO
Dia:                      SABADO 2 DE MARZO DE 2019
Hora:                   16:30 H
Piscina:               SANTA ISABEL
Convocados:    15:45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MATEO LAMAS
  2. EREA VIDAL
  3. JESUS PEREZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MARCO FERNANDEZ
  13. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL FEMENINA

CW SANTIAGO – CN CORUÑA

09 024

Partido :            CW SANTIAGO – CN CORUÑA
Categoria:         INFANTIL FEMENINA
Dia:                     SABADO 2 DE MARZO
Hora:                  15:30 H
Piscina :            SANTA ISABEL
Convocadas:   14:45 H CAMBIADAS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SARAY GUILBERT
  3. UXIA SAN LUIS
  4. XULIA GAREA
  5. ARIANA COLLAZO
  6. CANDELA RUBAL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. CARLOTA CALZADILLA
  9. SOFIA PEREZ
  10. EREA VIDAL
  11. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO
OS QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Concello de Santiago, Deputacón da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CN CORUÑA vs CW SANTIAGO

20160514_171231

Partido :    CN CORUÑA – CW SANTIAGO
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia:             XOVES 17 DE MAIO DE 2018
Hora:          11.45H
Piscina :     INEF CORUÑA
Saida:         9 H EN BUS DENDE STA.ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. ANGEL RODRIGUEZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. HENOK MARTINEZ
  13. JESUS PEREZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA)
E 10 EUROS PARA O PAGO DO BUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN

CN CORUÑA vs CWSANTIAGO “B”

20160514_171445

Partido:         CN CORUÑA- CWSANTIAGO B
Categoria:   ALEVIN
Día:                XOVES 17 DE MAIO
Hora:            10.45H
Piscina:        INEF CORUÑA
Saída:            9.00H EN SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS EQUIPO “B”

  1. MAGIN LOPEZ
  2. SARAY GUILBERT
  3. MIGUEL PALACIOS
  4. CARLOS AMIGO
  5. NICOLAS COLLAZO
  6. ALEJANDRO CREGO
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. CARLA DIAZ
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. MANUEL JESUS RUBIAL
  11. BIEITO CARBALLO
  12. ARIANA COLLAZO
  13. CANDELA RUBAL
  14. PEDRO RUBAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR OU D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO VOS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA OU AUTOBUS

patrocinadores