CONVOCATORIA INFANTIL FEMININO

ACW — CW SANTIAGO FEMININO

CW SANTIAGO

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

Día: DOMINGO 15 DE MAIO DE 2022
Partido: ACW – CW SANTIAGO FEMININO
Piscina: SAN DIEGO (A CORUÑA)
HORA: 17.30 H
DESPRAZAMENTO: BUS DESDE STA. ISABEL AS 14.45 H

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. EVA CALZADILLA OTERO
  2. SARAY GUILBERT PEREZ
  3. CANDELA RUBAL CORTES
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. EMMA SANTAMARIA BLANCO
  6. XULIA GAREA BERMUDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  8. ALBA MARIA CASTILLO DE FARIA
  9. CIRA SAMPAYO LOPEZ
  10. XIANA BARREIRO RODRIGUEZ
  11. NOA VIEITES MAREY
  12. SOFIA PEREZ VAZQUEZ
  13. CARLA DIAZ CENDAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
.

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CRÓNICAS 30 ABRIL

TITULO DE LIGA PARA O ABSOLUTO

Logo del Club Waterpolo Santiago

Este pasado sábado o CW Santiago coa clara vitoria sobre o Club Mariña Ferrol por un concluínte vinte e catro a un conseguiu o título da liga Galega Absoluta de División de Honor e fai doblete ao gañar tamén a Copa Galega Absoluta. Partido sen moita historia onde os compostelanos dominaron desde o principio ante un conxunto ferrolano plagado de xogadores novos, xogando un partido intenso como preparación para a semifinal da Fase de Ascenso Nacional que disputasen os santiagueses o próximo día sete de maio no seu partido de ida ante o Olivar nas instalacións de Santa Isabel ante o equipo aragonés que terá o partido de volta o catorce de maio en Zaragoza.
Ademais do encontro que disputaron os absolutos, tamén se disputaron tres encontros de categorías cun balance negativo de tres derrotas, dous a dez do noso equipo infantil masculino, tres a sete do infantil feminino, ambos en categoría infantil mixta. Tamén caeron derrotados os cadetes por seis a once, en tres encontros nos que a falta de puntería en ataque condicionou os tres encontros. Só queda seguir traballando para mellorar as estatísticas e achegarse aos equipos punteros na táboa.

LIGA GALEGA ABSOLUTA MASCULINA  DIVISIÓN DE HONOR

CW SANTIAGO   – CM FERROL       24- 1 (3-0; 6-0; 8-0; 7-1)

       CW SANTIAGO MASCULINO: WILLIAM A LOPEZ, JORGE RODRIGUEZ, RAFAEL E. RAMOS (3), ANDRES PEREZ (7), ANTON QUINTELA (4), CARLOS ORDOÑEZ (1), ANTONIO GARCIA, ANTONIO CAAMAÑO (2), SAMUEL GONZALEZ (4), XANDRE RODRIGUEZ (1), BRUNO SAMPAÑO (2), ADRIAN CAMPAÑA, PABLO MARTINEZ

LIGA GALEGA CADETE MIXTA GALEGA

SÁBADO 30 DE ABRIL DE 2022

  • CW SANTIAGO – CM FERROL      6 – 11 (1-3; 3-3; 1-3; 1-2)

CW SANTIAGO: RAUL SEOANE, CARLOS ORDOÑEZ (1), DIEGO FAGUNDEZ, NICOLAS COLLAZO, SEBASTIAN ALTAMIRANO (1), MIGUEL BARCA, IAGO FERNANDEZ, LUCAS GARCIA, YAGO DIAZ (3), GUILLERMO CARRILLO (1), UXIA UZAL, BRUNO PEREZ, MAGIN LOPEZ

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

SÁBADO 30 DE ABRIL DE 2022

  • CW SANTIAGO FEMENINO – CM FERROL     3 – 7 (1-1; 1-2; 0-0; 0-1; 1-2; 0-1)

CW SANTIAGO FEMENINO: EVA CALZADILLA, SARAY GUILBERT (1), CANDELA RUBAL, ARIANA COLLAZO (1), XULIA GAREA, IRENA ORDOÑEZ (1), ALBA MARIA CASTILLO, CIRA SAMPAYO, CANDELA PEÑA, XIANA BARREIRO, CARLA DIAZ

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

SÁBADO 30 DE ABRIL DE 2022

  • CW SANTIAGO  MASCULINO – CM FERROL    2 – 10 (1-2; 0-3; 0-1; 0-2; 1-2; 0-0)

             CW SANTIAGO MASCULINO: MAGIN LOPEZ (1), BIEITO CARBALLO, PEDRO RUBAL, ALEXANDRE GONZALEZ, GABRIEL BALSA, ARTAI ANTELO, RAMON GARCIA, AIRAS CAAMAÑO, GUILLERMO CARRILLO (1), ANTON FAGUNDEZ, MAURO GONZALEZ-CONCHEIROS, RODRIGO CARRILLO

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL FEMININO

CW SANTIAGO — CM FERROL

CW SANTIAGO FEMININO

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

Dia: SÁBADO, 30 DE ABRIL DE 2022
CW SANTIAGO FEMININO – CM FERROL
Piscina: SANTA ISABEL
HORA: 16.30H
CONVOCADOS: 15.45H PORTA DE URXENCIA

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. EVA CALZADILLA OTERO
  2. SARAY GUILBERT PEREZ
  3. CANDELA RUBAL CORTES
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. EMMA SANTAMARIA BLANCO
  6. XULIA GAREA BERMUDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  8. ALBA MARIA CASTILLO DE FARIA
  9. CIRA SAMPAYO LOPEZ
  10. XIANA BARREIRO RODRIGUEZ
  11. CANDELA ESPIÑA DEL RIO
  12. SOFIA PEREZ VAZQUEZ
  13. CARLA DIAZ CENDAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
.

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CRÓNICAS, FIN DE SEMANA 23 –E 24 ABRIL

DÚAS VITORIAS E DÚAS DERROTAS DO CW SANTIAGO

Logo del Club Waterpolo Santiago

Despois do parón de semana santa os equipos de categorías do club volveron á competición este pasado fin de semana cunha dobre xornada de liga, o sábado o equipo máster obtivo a vitoria nas piscinas de Santa Isabel ao bater ao club waterpolo Pontevedra “B” por un cómodo: catorce a sete logo de marcar o ritmo no xogo desde o inicio, gañando todos os parciais e colocándose con esa vitoria na loita polo título na segunda división galega.

LIGA GALEGA ABSOLUTA MASCULINA 2º DIVISIÓN

SÁBADO 23 DE ABRIL DE 2022

  • CW SANTIAGO  MASTER – CW CORUÑA PONTEVEDRA      14- 7 (3-1; 4-2; 5-3; 2-1)

       CW SANTIAGO MASCULINO: DAVID RAPOSO, DANIEL GARCÍA (2), RAMON TURNES, FERNANDO MAYER (1), FRANCISCO RICO, BRAIS RAPOSO (2), MATEO RAPOSO, JORGE LAREU (2), MIGUEL ANGEL BARCA (6), DANIEL TOME (1)

*****************************************************************

    Pola súa banda, os equipos alevín, infantil, feminino e cadete desprazáronse o domingo a Vigo para un triplo enfrontamento ante os locais do náutico de Vigo, cun balance de dúas derrotas e unha vitoria. O primeiro encontro foi en categoría cadete e pese ao bo traballo defensivo dos santiagueses, a pouca efectividade en ataque propicio unha clara vitoria dos locais por nove goles a dous. Seguidamente, disputouse o encontro en categoría infantil mixta, onde o noso equipo feminino caeu derrotado pola mínima (nove a oito) logo dun encontro moi igualado. Para rematar disputouse o encontro en categoría alevín onde esta vez a vitoria caeu ao lado santiagués logo doutro partido moi igualado que se decidiu no último cuarto cun parcial final dun a dous.

LIGA GALEGA CADETE MIXTA

DOMINGO 24 DE ABRIL DE 2022

  • RC NAUTICO DE VIGO – CW SANTIAGO     9 – 2 (2-0; 3-1; 0-0; 4-1)

CW SANTIAGO: RAUL SEOANE, CARLOS ORDOÑEZ (2), DIEGO FAGUNDEZ, NICOLAS COLLAZO, SEBASTIAN ALTAMIRANO, MIGUEL BARCA, IAGO FERNANDEZ, LUCAS GARCIA, YAGO DIAZ, GUILLERMO CARRILLO, UXIA UZAL, DANIELA PRIETO, MAGIN LOPEZ

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

DOMINGO 24 DE ABRIL DE 2022

  • RCN DE VIGO – CW SANTIAGO     9 – 8 (1-0; 0-1; 2-1; 1-3; 3-1; 2-2)

CW SANTIAGO FEMENINO: EVA CALZADILLA, SARAY GUILBERT (3), CANDELA RUBAL (1), ARIANA COLLAZO, EMMA SANTAMARIA, XULIA GAREA, IRENA ORDOÑEZ (3), ALBA MARIA CASTILLO, CIRA SAMPAYO, NOA VIEITES, XIANA BARREIRO, SOFIA PÉREZ (1), CARLA DÍAZ

LIGA GALEGA ALEVIN MIXTA

DOMINGO 24 DE ABRIL DE 2022

  • RCN DE VIGO – CW SANTIAGO     5 – 6 (1-1; 0-0; 1-1; 2-1; 0-1; 1-2)

             CW SANTIAGO: AIRAS CAAMAÑO (1), ALEXANDRE GONZALEZ (2), MATEO AVAL, LUCIA PEÑA, NOA VIEITES, CARLOTA PEREZ, QUEITAN ROMERO, GAEL CAAMAÑO, RODRIGO CARRILLO, SOFIA PEREZ (3)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

RCN VIGO — CW SANTIAGO FEMININO

CW Santiago Inafntil Feminino

Día: DOMINGO 24 DE ABRIL DE 2022
Partido: RCN DE VIGO – CW SANTIAGO FEMININO
Piscina: NÁUTICO DE VIGO
HORA: 10.45 H
DESPRAZAMENTO: BUS DESDE STA ISABEL AS 7.40 H

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. EVA CALZADILLA OTERO
  2. SARAY GUILBERT PEREZ
  3. CANDELA RUBAL CORTES
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. EMMA SANTAMARIA BLANCO
  6. XULIA GAREA BERMUDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  8. ALBA MARIA CASTILLO DE FARIA
  9. CIRA SAMPAYO LOPEZ
  10. XIANA BARREIRO RODRIGUEZ
  11. NOA VIEITES MAREY
  12. SOFIA PEREZ VAZQUEZ
  13. CARLA DIAZ CENDAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
E 10€ PARA O PAGO DO BUS.

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CRÓNICAS, FIN DE SEMANA CAMPIONATO INFANTIL E LIGA 2 – 3 ABRIL

SUBCAMPIONATO E QUINTO POSTO INFANTIL

Logo del Club Waterpolo Santiago

De novo outro fin de semana intenso para os equipos do club waterpolo Santiago, coa disputa este pasado sábado día dous de abril do Campionato Galego Infantil Mixto de Inverno, levándose o subcampionato o noso equipo masculino logo de vencer en cuartos de final a Coruña Rías altas, e en semifinais a Mariña Ferrol e caendo na final ante o gran favorito Pontevedra. Pola súa banda, o equipo feminino obtivo tamén unha meritoria quinta praza logo de caer en cuartos de final ante Asociación Coruñesa e vencer na loita pola quinta praza a Vigo e finalmente a Coruña Rías Altas.

Campionato Galego Infantil Mixto de Inverno

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL MIXTO DE INVERNO

Club Waterpolo Santiago, Subcampión galego de inverno


RESULTADOS: ¼ DE FINAL

CW SANTIAGO  MASCULINO – CW CORUÑA RIAS ALTAS      11- 4 (3-0; 3-0; 5-0; 0-4)

       CW SANTIAGO MASCULINO: MAGIN LOPEZ, BIEITO CARBALLO (3), PEDRO RUBAL (1), ALEXANDRE GONZALEZ, GABRIEL BALSA, ARTAI ANTELO, RAMON GARCIA, AIRAS CAAMAÑO, GUILLERMO CARRILLO (3), ANTON FAGUNDEZ, SAUL PAPIN (4), MARIO CALZADILLA, RODRIGO CARRILLO, MAURO GONZALEZ-CONCHEIROS CEINOS

  • CW SANTIAGO FEMENINO – ACW    6 – 8 (1-1; 0-2; 3-3; 2-2)

CW SANTIAGO FEMENINO: SOFIA PEREZ, SARAY GUILBERT (2), CANDELA RUBAL, ARIANA COLLAZO (4), EMMA SANTAMARIA, XULIA GAREA, IRENA ORDOÑEZ, ALBA MARIA CASTILLO, CIRA SAMPAYO, NOA VIEITES, XIANA BARREIRO, CANDELA ESPIÑA, PAULA LESQUEREUX

PUESTOS 5º A 8º

PUESTOS 5º A 8º

  • CW SANTIAGO FEMENINO – RCN DE VIGO    8 – 6 (1-1; 0-2; 3-3; 2-2)

CW SANTIAGO FEMENINO: SOFIA PEREZ, SARAY GUILBERT (2), CANDELA RUBAL (1), ARIANA COLLAZO (4), EMMA SANTAMARIA, XULIA GAREA, IRENA ORDOÑEZ (1), ALBA MARIA CASTILLO, CIRA SAMPAYO, NOA VIEITES, XIANA BARREIRO, CANDELA ESPIÑA, PAULA LESQUEREUX

  • CW SANTIAGO FEMENINO – CW CORUÑA RIAS ALTAS    15 – 2 (1-0; 2-0; 3-0; 4-1; 4-1; 1-0 )

CW SANTIAGO FEMENINO: SOFIA PEREZ (2), SARAY GUILBERT (4), CANDELA RUBAL (3), ARIANA COLLAZO (5), EMMA SANTAMARIA (1), XULIA GAREA, IRENA ORDOÑEZ, ALBA MARIA CASTILLO, CIRA SAMPAYO, NOA VIEITES, XIANA BARREIRO, CANDELA ESPIÑA, PAULA LESQUEREUX

SEMIFINALES

  • CW SANTIAGO MASCULINO – CM FERROL     8-7 (1-2; 5-1; 0-2; 2-2)

       CW SANTIAGO MASCULINO: MAGIN LOPEZ, BIEITO CARBALLO (1), PEDRO RUBAL, ALEXANDRE GONZALEZ, GABRIEL BALSA, ARTAI ANTELO (2), RAMON GARCIA, AIRAS CAAMAÑO, GUILLERMO CARRILLO (4), ANTON FAGUNDEZ, SAUL PAPIN (1), MARIO CALZADILLA, RODRIGO CARRILLO, MAURO GONZALEZ-CONCHEIROS CEINOS

FINAL

  • CW SANTIAGO MASCULINO – CW PONTEVEDRA     1-11 (1-2; 0-4; 0-3; 0-2)

       CW SANTIAGO MASCULINO: MAGIN LOPEZ, BIEITO CARBALLO, PEDRO RUBAL, ALEXANDRE GONZALEZ, GABRIEL BALSA, ARTAI ANTELO, RAMON GARCIA, AIRAS CAAMAÑO, GUILLERMO CARRILLO (1), ANTON FAGUNDEZ, SAUL PAPIN, MARIO CALZADILLA, RODRIGO CARRILLO, MAURO GONZALEZ-CONCHEIROS CEINOS

Logo del Club Waterpolo Santiago

Pola súa banda, o domingo día tres os equipos absolutos masculino e feminino de división de honor desprazáronse a Ourense para disputar a antepenúltima xornada de liga en categoría masculina e o segundo partido do play-off de semifinais da liga, o feminino con sorte dispar, xa que as mozas caeron derrotadas de novo ante Pontevedra por nove a seis quedando eliminadas e obtendo a cuarta praza final na liga Galega Absoluta Feminina de División de Honor. Magnífica tempada das nosas mozas que deron un gran salto de calidade de face a novos retos logo dunha tempada de aprendizaxe para un equipo moi novo.
Para rematar disputouse o partido da Liga Galega Absoluta de División de Honor masculina onde os santiagueses venceron de forma contundente por un resultado de dezanove a tres nun partido onde os compostelanos marcaron a diferenza desde o primeiro cuarto e que lles deixa a falta de dúas xornadas a unha vitoria de proclamarse merecidamente campións de liga e conseguir o dóbrete despois do título de Copa conseguido a finais de xaneiro.

Absoluta Feminina

PLAY SEMIFINAL LIGA GALLEGA ABSOLUTA FEMENINA DIVISIÓN DE HONOR

2º PARTIDO

  • CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO   9 – 6 (5-1; 3-1; 1-1; 0-3)

       CW SANTIAGO: EVA CALZADILLA, ISABEL PEREZ (2), LAURA SANLUIS, ARIANA COLLAZO (1), VICTORIA LANDEIRA, CANDELA RUBAL (2), SARAY GUILBERT (1), DANIELA PRIETO, SARA IGLESIAS, CECILIA COBAS

LIGA GALLEGA ABSOLUTA MASCULINA DIVISION DE HONOR

  • CM OURENSE – CW SANTIAGO    3 – 19  (0-4; 0-5; 3-8; 0-3)

         CW SANTIAGO: PABLO MARTINEZ, JORGE RODRIGUEZ (1), RAFAEL ENRIQUE RAMOS (3), ANDRES PEREZ (3), SAMUEL GONZALEZ (1), ALEJANDRO GOMEZ (6), ANXO PANERO, ANTONIO CAAMAÑO (1), ANTONIO GARCIA, XANDRE RODRIGUEZ (3), BRUNO SAMPAÑO, ADRIAN CAMPAÑA (1), WILLIAM A. LOPEZ

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

PLAY OFF SEMIFINAL ABSOLUTO FEMENINO D.H.

CW PONTEVEDRA — CW SANTIAGO

CW Santiago Abs. Feminino

Partido: CW PONTEVEDRA — CW SANTIAGO
Categoría ABSOLUTO DIVISIÓN HONOR FEMININA
Día: DOMINGO 3 DE ABRIL
Hora: 16:30 H.
Piscina: ROSARIO DUEÑAS (OURENSE)
Desprazamento: Coches particulares

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. EVA CALZADILLA
  2. ISABEL PÉREZ GONZÁLEZ
  3. LAURA SANLUIS RUIBAL
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. VICTORIA LANDEIRA NEIRA
  6. XULIA GAREA BERMUDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ RODRÍGUEZ
  8. CANDELA RUBAL CORTES
  9. SARAY GUILBERT PÉREZ
  10. DANIELA PRIETO SAMPEDRO
  11. SARA IGLESIAS COUSELO
  12. CECILIA COBAS SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CTO GALEGO DE INVERNO

CW SANTIAGO FEMININO — ACW

CW Santiago Inf. Feminino

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL MIXTO DE INVERNO

Día: SÁBADO 2 DE ABRIL DE 2022
1/4 DE FINAL: CW SANTIAGO FEMININO – ACW
(RESTO DE PARTIDOS DEPENDENDO CRUCES)
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
HORA: 12 H
DESPRAZAMENTO: BUS DENDE STA ISABEL Ás 8.30 H

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. CARLA DIAZ CENDAL
  2. SARAY GUILBERT PEREZ
  3. CANDELA RUBAL CORTES
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. EMMA SANTAMARIA BLANCO
  6. XULIA GAREA BERMUDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  8. ALBA MARIA CASTILLO DE FARIA
  9. CIRA SAMPAYO LOPEZ
  10. PAULA LESQUEREAUX LAMAS
  11. XIANA BARREIRO RODRIGUEZ
  12. SOFIA PEREZ VAZQUEZ
  13. NOA VIEITES MAREY
  14. CANDELA ESPIÑA DEL RIO
  15. CARLOTA PEREZ FEAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
E 15€ PARA O PAGO DO BUS Y LA COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

PLAY OFF SEMIFINAL ABSOLUTO FEMENINO D.H.

CW SANTIAGO — CW PONTEVEDRA

CW Santiago Abs. Feminino

Partido: CW SANTIAGO — CW PONTEVEDRA
Categoría: ABSOLUTO DIVISIÓN HONOR FEMININA
Día: SÁBADO 26 DE MARZO DE 2022
Hora: 18.45H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 18H CAMBIADAS

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. VICTORIA LANDEIRA NEIRA
  2. ISABEL PEREZ GONZALEZ
  3. LAURA SANLUIS RUIBAL
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. XULIA GAREA BERMUDEZ
  6. IRENA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  7. CANDELA RUBAL CORTES
  8. SARAY GUILBERT PEREZ
  9. DANIELA PRIETO SAMPEDRO
  10. SARA IGLESIAS COUSELO
  11. CECILIA COBAS SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

LIGA GALEGA INFANTIL

CM FERROL — CW SANTIAGO FEMENINO

CW Santiago Inf. Feminino

Día: DOMINGO 27 DE MARZO DE 2022
Partido: CM FERROL — CW SANTIAGO FEMININO
Piscina: JAVIER GÓMEZ NOYA — FERROL
HORA: 18H (17.15H EN FERROL)
DESPRAZAMENTO: COCHES PARTICULARES

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. CARLA DIAZ
  2. SARAY GUILBERT
  3. CANDELA RUBAL
  4. ARIANA COLLAZO
  5. EMMA SANTAMARIA
  6. XULIA GAREA
  7. ALBA MARIA CASTILLO
  8. CIRA SAMPAYO
  9. MARIA ROSA COSTA
  10. XIANA BARREIRO
  11. SOFIA PEREZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña