CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW SANTIAGO – CW CAMBRE

20169.jpg

Partido : CW SANTIAGO – CW CAMBRE
Categoria:  ALEVIN “A”
Dia: SABADO 8 FEBRERO
Hora: 16:30 HR
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 15:30 CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CARBALLO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

CW SANTIAGO – ASOCIACION CORUÑESA DE WATERPOLO

SAM_2549.jpg

Partido : CW SANTIAGO – ASOCIACION CORUÑESA DE WATERPOLO
Categoria ALEVIN “B”
Dia: SABADO 8 ENERO
Hora: 17:30 H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16:45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. MIA SUSTIC
  4. EMMA SANTAMARIA
  5. MARIO CALZADILLA
  6. GABRIEL BALSA
  7. SAUL PAPIN
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. GAEL MOURE
  10. ALEX GONZALEZ
  11. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CN CORUÑA- CW SANTIAGO

R_photo_2016-03-31_17-53-11

Partido:          CN CORUÑA- CW SANTIAGO
Categoria:     CADETE MIXTO
Dia:                  Domingo 26 de mayo 2019
Hora:               11.15H
Piscina:           INEF CORUÑA
Saida:               As 8.15h bus dende Sta Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO GRELA
  2. LUIS GUILBERT PEREZ
  3. JESUS PEREZ VAZQUEZ
  4. MARTIN ZAS MATOVELLE
  5. FERNANDO FERRER CUADRADO
  6. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ LIJO
  8. SAMUEL GONZALEZ GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. ANTONIO MALLO PENAS
  11. ANTONIO GARCIA LENCE
  12. ANXO PANERO BLANCO
  13. IGAO GARABATO GONZALEZ
  14. MARIO BLANCO LOPEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

 

 

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CN CORUÑA- CW SANTIAGO

Water polo competition


Partido :        CN CORUÑA- CW SANTIAGO

Categoria:    INFANTIL MIXTO
Dia:                 Domingo 26 de mayo 2019
Hora:             10H
Piscina :        INEF CORUÑA
Saida:            As 8.15h bus dende Sta Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE CONDE
  2. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  3. JESUS PEREZ VAZQUEZ
  4. HENOK MARTINEZ RODRIGUEZ
  5. FERNANDO FERRER CUADRADO
  6. UXIA SANLUIS RUIBAL
  7. MIGUEL BARCA GARCIA
  8. SAMUEL GONZALEZ GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  11. IAGO FERNANDEZ BLANCO
  12. MARCO FERNANDEZ NIETO
  13. MATEO LAMAS DIEGUEZ
  14. MATEO PRADO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO

ALEVINES_A

Partido :        CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria:   ALEVIN A
Dia:                 SABADO 11 DE MAYO DE 2019
Hora:              16.30H
Piscina :        CGTD PONTEVEDRA
Saida:             As 13.45h bus dende Sta. Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. ZELJKO SUSTIC
  3. CARLOS AMIGO
  4. MANUEL RUBIAL
  5. NICOLAS COLLAZO
  6. MIGUEL PALACIOS
  7. GUILLERMO CARRILLO
  8. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  9. ALEXANDRE GONZALEZ
  10. AIRAS CAAMAÑO
  11. RODRIGO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

 

 

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO

alevin_B1

Partido :        CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria:   ALEVIN B
Dia:                 SABADO 11 DE MAYO DE 2019
Hora:              15.30H
Piscina :        CGTD PONTEVEDRA
Saida:             As 13.45h bus dende Sta. Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. CARLA DIAZ
  2. BIEITO CARBALLO
  3. SARAY GUILBERT
  4. CANDELA RUBAL
  5. ARIANA COLLAZO
  6. HUGO FERNANDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. SOFIA PEREZ
  9. MARIO CALZADILLA
  10. PEDRO RUBAL
  11. XULIA GAREA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO

Infantil01.jpg

Partido :        CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
Categoria:    INFANTIL MIXTO
Dia:                 SABADO 11 DE MAYO DE 2019
Hora:              17.30H
Piscina :        CGTD PONTEVEDRA
Saida:             AS 13.45h bus dende Sta. Isabel

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  12. EREA VIDAL
  13. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN

COPIA COMPULSADA) e 10 euros para o pago do bus

patrocinadores

PLAY OFF LIGA GALEGA ABSOLUTA

CW SANTIAGO vs CW PONTEVEDRA

 

Logo Rana

 

“O vindeiro sábado 27 de abril dará inicio a final do play off da Liga Galega Absoluta de 1° División entre o CW SANTIAGO E O CW PONTEVEDRA, logo de poñerse de acordo ambos equipos para non interferir na Fase de Ascenso a 2° División Nacional que deben disputar os santiagueses a partir do 10 de maio.

ABSOLUTOS PLAY OFF.jpg

As datas para a final autonómica serán a xa mencionada do 27 de abril ás 20.45h na piscina de Santa Isabel, quedando o domingo 5 de maio ás 12.30h en Pontevedra o segundo enfrontamento e o 25 de maio o terceiro partido no caso de que fose necesario de novo en Santiago”

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO  – ACW

CADETES

Partido:             CW SANTIAGO – ACW
Categoria:        CADETE MIXTA
Dia:                     SABADO 30 FEBRERO
Hora:                   19.15 H
Piscina :             SANTA ISABEL
Convocados:    18.15 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO MALLO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. IAGO GARABATO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE
TEÑEN COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CW SANTIAGO  – ACW

infantil

Partido :         CW SANTIAGO – ACW
Categoria:     INFANTIL MIXTO
Dia:                    SABADO 30 FEBRERO
Hora:                18:00 H
Piscina :            SANTA ISABEL
Convocados:   17:00 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. MATEO PRADO
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MARCO FERNANDEZ
  13. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE
TEÑEN COPIA COMPULSADA)

patrocinadores