CONVOCATORIA CADETE

CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO

101photo.jpg

Dias: SABADO 1 FEBRERO DE 2020
Partidos: FASE GRUPOS
10H – RCN DE VIGO – CW SANTIAGO
12.15H – CW SANTIAGO – ACW
FASE FINAL
3º Y 4º LUGAR – 16.30H
1º Y 2º LUGAR – 18H
Piscina : CGTD PONTEVEDRA
Saida : 8.30H EN COCHES DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) Y 10 EUROS PARA LA COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA CAMPIONATO BENXAMIN

CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO

carla

 

Partido : CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO
Categoria: BENXAMIN
Dia: SABADO 26 DE XANEIRO
Hora: 12:45H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 12:00 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. CARLA DIAZ
  2. SOFIA PEREZ
  3. RODRIGO CARRILLO
  4. GUILLERMO CARRILLO
  5. ARIANA COLLAZO
  6. ALEXANDRE GONZALEZ
  7. MARIO CALZADILLA
  8. JOSE BREA SOLLA
  9. MAYTE TORRES
  10. AIRAS CAAMAÑO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS
QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

 

 

CAMPIONATO ALEVIN DE INVIERNO “A”

CONVOCATORIA CAMPIONATO

alevin_a01

Partido : CAMPIONATO GALEGO DE  INVIERNO
Categoria ALEVIN
Día: DOMINGO 20 XANEIRO
Hora: 11:10H
Piscina : C.D. J GOMEZ NOYA
Salida 9:15h en BUS desde SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS EQUIPO “A”

  1. MAGIN LOPEZ
  2. MANUEL JOSE RUBIAL
  3. MIGUEL PALACIOS
  4. CARLOS AMIGO
  5. NICOLAS COLLAZO
  6. ALEXANDRE GONZALEZ
  7. BIEITO CARBALO
  8. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. ZELJKO SUSTIC
  11. RODRIGO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA A COMIDA E O AUTOBUS

patrocinadores

 

CAMPIONATO ALEVIN DE INVIERNO “B”

CONVOCATORIA CAMPIONATO

alevin_B1

Partido : CAMPIONATO GALEGO DE  INVIERNO
Categoria ALEVIN
Día: DOMINGO 20 XANEIRO
Hora: 11:10H
Piscina : C.D. J GOMEZ NOYA
Salida 9:15h en BUS desde SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS EQUIPO “B”

  1. EVA CALZADILLA
  2. PEDRO RUBAL
  3. SARAY GUILBERT
  4. CANDELA RUBAL
  5. ARIANA COLLAZO
  6. SOFIA PEREZ
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. ALEJANDRO CREGO
  9. MARIO CALZADILLA
  10. XULIA GAREA
  11. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA A COMIDA E O AUTOBUS

patrocinadores

CRONICA CAMPIONATO CADETE INVIERNO

O CW SANTIAGO QUINTO NO CAMPIONATO CADETE

cadetes

Esta pasada fin de semana disputouse o Campionato Galego Cadete de inverno coa participación de seis equipos; entre eles o Club Waterpolo Santiago que encuadrouse no grupo B, en dous partidos case iguais onde a falta de acerto cara a portería fixo que caíran claramente nos dous partidos por oito goles a un e por sete goles a dous, o que enviou aos santiagueses á quinta ou sexta plaza ante o natación Coruña.

Na loita pola quinta plaza os santiagueses lograron vencer aos coruñeses por nove goles a sete, despois dun bo partido en defensa e esta vez si acertado en ataque, o que deu a vitoria e finalmente o quinto posto mencionado. Agora só queda traballar para conseguir mellorar cara a vindeiros partidos.

 

CAMPIONATO GALEGO CADETE DE INVERNO – GRUPO B

CW SANTIAGO – CM FERROL  1 – 8 (0-3; 0-0; 1-4; 0-1)

CW SANTIAGO: ROBERTO CARRO, LUIS GUILBERT, CARLOS ORDOÑEZ, MARTIN ZAS (1), FERNANDO FERRER, JESUS PEREZ, ANGEL RODRIGUEZ, SAMUEL GONZALEZ, YAGO DIAZ, ANTONIO GARCIA, ANXO PANERO, IAGO GARABATO.

 

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA B  2 – 7 (1 –1; 0-1; 1-2; 0-3)

CW SANTIAGO: ROBERTO CARRO, LUIS GUILBERT, CARLOS ORDOÑEZ, MARTIN ZAS, FERNANDO FERRER (1), JESUS PEREZ, ANGEL RODRIGUEZ, SAMUEL GONZALEZ (1), YAGO DIAZ, ANTONIO GARCIA, ANXO PANERO, IAGO GARABATO.

 

CAMPIONATO GALEGO CADETE DE INVERNO – 5º Y 6º POSTO

CW SANTIAGO – CN CORUÑA  9 – 7 (2-1; 1-1; 0-2; 4-5)

CW SANTIAGO: ROBERTO CARRO, LUIS GUILBERT (3), CARLOS ORDOÑEZ, MARTIN ZAS (1), FERNANDO FERRER (2), JESUS PEREZ, ANGEL RODRIGUEZ, SAMUEL GONZALEZ (2), YAGO DIAZ, ANTONIO GARCIA, ANXO PANERO, IAGO GARABATO (1).

patrocinadores