CTO GALEGO DE INVERNO

CW SANTIAGO FEMININO — ACW

CW Santiago Inf. Feminino

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL MIXTO DE INVERNO

Día: SÁBADO 2 DE ABRIL DE 2022
1/4 DE FINAL: CW SANTIAGO FEMININO – ACW
(RESTO DE PARTIDOS DEPENDENDO CRUCES)
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
HORA: 12 H
DESPRAZAMENTO: BUS DENDE STA ISABEL Ás 8.30 H

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. CARLA DIAZ CENDAL
  2. SARAY GUILBERT PEREZ
  3. CANDELA RUBAL CORTES
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. EMMA SANTAMARIA BLANCO
  6. XULIA GAREA BERMUDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  8. ALBA MARIA CASTILLO DE FARIA
  9. CIRA SAMPAYO LOPEZ
  10. PAULA LESQUEREAUX LAMAS
  11. XIANA BARREIRO RODRIGUEZ
  12. SOFIA PEREZ VAZQUEZ
  13. NOA VIEITES MAREY
  14. CANDELA ESPIÑA DEL RIO
  15. CARLOTA PEREZ FEAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
E 15€ PARA O PAGO DO BUS Y LA COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA CADETE

CAMPIONATO GALEGO CADETE DE INVERNO

Partido : CW SANTIAGO – CW CORUÑA RIAS ALTAS
Categoria: CADETE MIXTO
Dia: SÁBADO 5 DE MARZO DE 2022
Hora: 9.45H CUARTOS DE FINAL
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
DESPRAZAMENTO: COCHES PARTICULARES
*RESTO DE PARTIDOS DEPENDENDO RESULTADO

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE CONDE
  2. CARLOS ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  3. DIEGO FAGUNDEZ AGUILAR
  4. NICOLAS COLLAZO SANTAMARIA
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO LOPEZ
  6. MIGUEL BARCA GARCIA
  7. IAGO FERNANDEZ BLANCO
  8. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  9. YAGO DIAZ CENDAL
  10. GUILLERMO CARRILLO ROMERO
  11. BIEITO CARBALLO CALERO
  12. BRUNO PEREZ FEANS
  13. MAGIN LOPEZ ROMERO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 12€ PARA LA COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CAMPIONATO GALEGO INF. FEMININO

CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO

photo_2020-01-14_21-23-47

Partido : CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO
Categoria: INFANTL FEMININA
Día: SABADO 15 FEBREIRO
Hora: 11:15H
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
Convocadas: 10:30 na piscina

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. UXIA SANLUIS
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. EREA VIDAL
  10. CARLOTA CALZADILLA
  11. MIA SUSTIC
  12. EMMA SANTAMARIA
  13. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CAMPIONATO GALEGO BENXAMIN

CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO

photo_2019-11-19_13-03-20

Partido : CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO
Categoria: BENXAMIN
Día: SABADO 15 FEBREIRO
Hora: 10:45
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
Convocados AS 10:00 NA PISCINA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ALEXANDRE GONZALEZ
  2. SOFIA PEREZ
  3. RODRIGO CARRILLO
  4. MARIO CALZADILLA
  5. ANDREA GONZALEZ
  6. AIRAS CAAMAÑO
  7. GAEL CAAMAÑO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CAMPIONATO GALEGO DE INVERNO

101photo.jpg

Dias: SABADO 1 FEBRERO DE 2020
Partidos: FASE GRUPOS
10H – RCN DE VIGO – CW SANTIAGO
12.15H – CW SANTIAGO – ACW
FASE FINAL
3º Y 4º LUGAR – 16.30H
1º Y 2º LUGAR – 18H
Piscina : CGTD PONTEVEDRA
Saida : 8.30H EN COCHES DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) Y 10 EUROS PARA LA COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL

799

Partido : CAMPIONATO GALEGO INFANTIL
Categoria: INFANTIL
Día: SABADO 15 DE JUNIO DE 2019
Hora: 11 H CW SANTIAGO B – CW SANTIAGO A
13.40H CN CORUÑA – CW SANTIAGO B
16.30H – 17.30 H O 18.30 H FASE FINAL
Piscina : CGTD PONTEVEDRA
Salida: 9 H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS CW SANTIAGO “A”

  1. RAUL SOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. MARCO FERNANDEZ
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. GUILLERMO CARRILLO
  13. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA AUTOBUS E COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL

779

Partido : CAMPIONATO GALEGO INFANTIL
Categoria: INFANTIL
Día: SABADO 15 DE JUNIO DE 2019
Hora: 11 H CW SANTIAGO B – CW SANTIAGO A
13.40H CN CORUÑA – CW SANTIAGO B
16.30H – 17.30 H O 18.30 H FASE FINAL
Piscina : CGTD PONTEVEDRA
Salida: 9 H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS CW SANTIAGO “B”

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ZELJO SUSTIC
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. NICOLAS COLLAZO
  7. MATEO PRADO
  8. MIGUEL PALACIOS
  9. IRENA ORDOÑEZ
  10. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  11. CANDELA RUBAL
  12. BIEITO CARBALLO
  13. PEDRO RUBAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA AUTOBUS E COMIDA

patrocinadores