CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CW SANTIAGO “B” – ACW

SAM_2557.jpg

Partido : CW SANTIAGO “B” – ACW
Categoria: INFANTIL MIXTA
Dia: SABADO 8 DE FEBREIRO DE 2020
Hora: 18.30H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 18H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. ARIANA COLLAZO
  5. LUCAS PICHEL
  6. IRENA ORDOÑEZ
  7. XULIA GAREA
  8. GUILLERMO CARRILLO
  9. CANDELA RUBAL
  10. PEDRO RUBAL
  11. BIEITO CARBALLO
  12. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

ACW -CW SANTIAGO

09 024

 

Partido : ASOCIACION CORUÑESA DE WATERPOLO -CW SANTIAGO
Categoria ALEVIN “B”
Día: DOMINGO 19 DE ENERO
Hora: 12:15HR
Piscina : INEF, CORUÑA
Salida 8:15h EN BUS DESDE SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. MIA SUSTIC
  4. EMMA SANTAMARIA
  5. MARIO CALZADILLA
  6. GABRIEL BALSA
  7. SAUL PAPIN
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. GAEL MOURE
  10. ALEX GONZALEZ
  11. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

ACW – CW SANTIAGO

waterpolo_01

Partido: ACW – CW SANTIAGO
Categoria CADETE MIXTA
Dia: DOMINGO 19 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 10H
Piscina: INEF BASTIAGUEIRO
Saida: BUS DENDE SANTA ISABEL AS 8.15H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

ACW – CW SANTIAGO B

photo_2020-01-15_19-23-08

Partido: ACW – CW SANTIAGO “B”
Categoria: INFANTIL MIXTA
Dia: DOMINGO 19 XANEIRO DE 2020
Hora: 11.15H
Piscina: INEF – BASTIAGUEIRO
Saida: BUS DENDE STA ISABEL AS 8.15H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. LUCAS PICHEL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. CANDELA RUBAL
  11. PEDRO RUBAL
  12. BIEITO CARBALLO
  13. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA O PAGO DO BUS

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO  – ACW

CADETES

Partido:             CW SANTIAGO – ACW
Categoria:        CADETE MIXTA
Dia:                     SABADO 30 FEBRERO
Hora:                   19.15 H
Piscina :             SANTA ISABEL
Convocados:    18.15 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. ANTONIO MALLO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. IAGO GARABATO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE
TEÑEN COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL MIXTO

CW SANTIAGO  – ACW

infantil

Partido :         CW SANTIAGO – ACW
Categoria:     INFANTIL MIXTO
Dia:                    SABADO 30 FEBRERO
Hora:                18:00 H
Piscina :            SANTA ISABEL
Convocados:   17:00 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. MATEO PRADO
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MARCO FERNANDEZ
  13. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE
TEÑEN COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

Club Waterpolo Santiago
vs
Asoc. Coruñesa de Waterpolo

002

Partido:           CW SANTIAGO – ACW
Categoria:       CADETE
Dia:                    SABADO 5 DE MAIO DE 2018
Hora:                18.45H
Piscina :           SANTA ISABEL
Convocados:   17.45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. IAGO GARABATO
  2. LUIS GUILBERT
  3. SANTIAGO ESTURAO
  4. CARLOS ORDOÑEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. ALEX GOMEZ
  7. IAGO DIAZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. JORGE GOMEZ
  10. ANTONIO MALLO
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL

Club Waterpolo Santiago
vs
Asoc. Coruñesa de Waterpolo

water-polo-drawing-57

Partido :            CW SANTIAGO – ACW
Categoria:        INFANTIL MIXTO
Dia:                     SABADO 5 DE MAIO DE 2018
Hora:                  17.15H
Piscina :            SANTA ISABEL
Convocados:   16.15h Cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. LUCAS GARCIA
  3. CARLOS ORDOÑEZ
  4. HENOK MARTINEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. JESUS PEREZ
  13. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores