CAMPIONATO ALEVIN DE PRIMAVERA

CONVOCATORIA ALEVIN

CAMPIONATO ALEVIN


Categoría: ALEVIN
Día: sábado 19 DE XUNO 2021

14:10 CW SANTIAGO – AC WATERPOLO
14:50 RCN VIGO – CW SANTIAGO
16:50 CW SANTIAGO – CWC RIAS ALTAS

Piscina: SANTA ISABEL
13:30 Na Saida de Urxencia

XOGADORES CONVOCADOS

  1. CARLA DIAZ
  2. GUILLERMO CARRILLO
  3. ARIANA COLLAZO
  4. MARIO CALZADILLA
  5. ALEXANDRE GONZALEZ
  6. SOFIA PEREZ
  7. SAUL PAPIN
  8. NICOLAS BLANCO
  9. AIRAS CAAMAÑO
  10. XOEL LISTE
  11. XOEL SOTELO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL DE PRIMAVERA


Infantil Masculino

DOMINGO 16 DE MAIO DE 2021

Partidos: FASE GRUPOS

11H – CMARINA FERROL – CW SANTIAGO FEMININO = Ganador / CW SANTIAGO MASCULINO

FASE FINAL

5º E 6º LUGAR – 11.30H
3º E 4º LUGAR – 12H
1º E 2º LUGAR – 12.45H

Piscina :CARANZA (FERROL)
Saída : 8 H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

1- MAGIN LOPEZ
2.- BIEITO CARBALLO
3.- PEDRO RUBAL
4.- SEBASTIAN ALTAMIRANO
5.- NICOLAS COLLAZO
6.- GABRIEL BALSA
7.- RODRIGO SANTAMARIA
8.- ARTAI ANTELO
9.-RODRIGO CARRILLO
10.-GUILLERMO CARRILLO
11.- MARIO CALZADILLA
12.-SAUL PAPIN
13.- ALEXANDRE GONZALEZ

LEMBRAR A TÓDOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) Y 10 EUROS PARA O PAGO DO BUS.
LEVAR BOCADILLO OU COMIDA PARA O MEDIODÍA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CW SANTIAGO “A” – AC WATERPOLO

photo_2020-01-15_19-23-08

Partido : CW SANTIAGO A – ACW
Categoria INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 14 DE MARZO DE 2020
Hora: 16.45H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

 

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW SANTIAGO “A” – AC WATERPOLO

photo_2020-03-11_09-02-03

Partido : CW SANTIAGO – ACW
Categoria: ALEVIN “A”
Dia: SABADO 14 marzo
Hora: 15:00 Hr
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 14:15 CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CARBALLO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

ACW- CW SANTIAGO “A”

20189

Partido : ACW- CW SANTIAGO A
Categoria ALEVIN
Día: DOMINGO 8 MARZO
Hora: 12:15
Piscina : INEF BASTIAGUEIRO
SALIDA 8:15 H BUS DESDE TA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CALERO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA RODRIGUEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

ACW – CW SANTIAGO “B”

20169

Partido : ACW – CW SANTIAGO B
Categoria ALEVIN B
Día: DOMINGO 8 MARZO
Hora: 11:15H
Piscina : INEF BASTIAGUEIRO
SALIDA 8:15H EN BUS DESDE SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. EMMA SANTAMARIA
  4. MARIO CALZADILLA
  5. GABRIEL BALSA
  6. SAUL PAPIN
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. GAEL MOURE
  9. ALEX GONZALEZ
  10. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CW SANTIAGO “A” – CW SANTIAGO “B”

infantil

Partido: CW SANTIAGO A – CW SANTIAGO B
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 7 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CW SANTIAGO “A” – CW SANTIAGO “B”

2020-03-07

Partido : CW SANTIAGO A – CW SANTIAGO B
Categoria INFANTIL MIXTO “B”
Dia: SABADO 7 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

    1. MAGIN LOPEZ
    2. EREA VIDAL
    3. ALEXANDRE GONZALEZ
    4. SARAY GUILBERT
    5. ARIANA COLLAZO
    6. LUCAS PICHEL
    7. IRENA ORDOÑEZ
    8. XULIA GAREA
    9. GUILLERMO CARRILLO
    10. CANDELA RUBAL
    11. PEDRO RUBAL
    12. BIEITO CARBALLO
    13. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “A” MIXTO

ACW – CW SANTIAGO “A”

DSC_0038

Partido : ACW – CW SANTIAGO “A”
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: DOMINGO 8 DE MARZO DE 2020
Hora: 10 H
Piscina: INEF BASTIAGUEIRO
Saida: 8.15H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN A

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA

photo_2020-01-22_23-49-50

Partido : CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA
Categoria: ALEVIN A
Dia: SABADO 29 FEBREIRO
Hora: 16:30 H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 15:45 CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CARBALLO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. ARIANA COLLAZO
  9. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores