CTO GALEGO DE INVERNO

CW SANTIAGO FEMININO — ACW

CW Santiago Inf. Feminino

CAMPIONATO GALEGO INFANTIL MIXTO DE INVERNO

Día: SÁBADO 2 DE ABRIL DE 2022
1/4 DE FINAL: CW SANTIAGO FEMININO – ACW
(RESTO DE PARTIDOS DEPENDENDO CRUCES)
Piscina: CGTD PONTEVEDRA
HORA: 12 H
DESPRAZAMENTO: BUS DENDE STA ISABEL Ás 8.30 H

XOGADORAS CONVOCADAS

  1. CARLA DIAZ CENDAL
  2. SARAY GUILBERT PEREZ
  3. CANDELA RUBAL CORTES
  4. ARIANA COLLAZO SANTAMARIA
  5. EMMA SANTAMARIA BLANCO
  6. XULIA GAREA BERMUDEZ
  7. IRENA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
  8. ALBA MARIA CASTILLO DE FARIA
  9. CIRA SAMPAYO LOPEZ
  10. PAULA LESQUEREAUX LAMAS
  11. XIANA BARREIRO RODRIGUEZ
  12. SOFIA PEREZ VAZQUEZ
  13. NOA VIEITES MAREY
  14. CANDELA ESPIÑA DEL RIO
  15. CARLOTA PEREZ FEAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
E 15€ PARA O PAGO DO BUS Y LA COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – AC WATERPOLO

003

Partido: CW SANTIAGO – ACW
Categoria: CADETE MIXTO
Dia: SABADO 14 DE MARZO DE 2020
Hora: 17.45H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 17 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CW SANTIAGO “A” – AC WATERPOLO

photo_2020-01-15_19-23-08

Partido : CW SANTIAGO A – ACW
Categoria INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 14 DE MARZO DE 2020
Hora: 16.45H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

 

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW SANTIAGO “A” – AC WATERPOLO

photo_2020-03-11_09-02-03

Partido : CW SANTIAGO – ACW
Categoria: ALEVIN “A”
Dia: SABADO 14 marzo
Hora: 15:00 Hr
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 14:15 CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CARBALLO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

CW SANTIAGO – AC WATERPOLO

photo_2020-03-11_09-02-20

Partido : CW SANTIAGO – AC WATERPOLO
Categoria: ALEVIN “B”
Dia: SABADO 14 DE MARZO
Hora: 15:45H
Piscina: SANTA ISABEL
Convocados: 15:00 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. EMMA SANTAMARIA
  4. MARIO CALZADILLA
  5. GABRIEL BALSA
  6. SAUL PAPIN
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. GAEL MOURE
  9. ALEX GONZALEZ
  10. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

ACW- CW SANTIAGO “A”

20189

Partido : ACW- CW SANTIAGO A
Categoria ALEVIN
Día: DOMINGO 8 MARZO
Hora: 12:15
Piscina : INEF BASTIAGUEIRO
SALIDA 8:15 H BUS DESDE TA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CALERO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA RODRIGUEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

ACW – CW SANTIAGO “B”

20169

Partido : ACW – CW SANTIAGO B
Categoria ALEVIN B
Día: DOMINGO 8 MARZO
Hora: 11:15H
Piscina : INEF BASTIAGUEIRO
SALIDA 8:15H EN BUS DESDE SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. EMMA SANTAMARIA
  4. MARIO CALZADILLA
  5. GABRIEL BALSA
  6. SAUL PAPIN
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. GAEL MOURE
  9. ALEX GONZALEZ
  10. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA INFANTIL “A” MIXTO

ACW – CW SANTIAGO “A”

DSC_0038

Partido : ACW – CW SANTIAGO “A”
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: DOMINGO 8 DE MARZO DE 2020
Hora: 10 H
Piscina: INEF BASTIAGUEIRO
Saida: 8.15H BUS DENDE STA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. IAGO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

CW SANTIAGO – ASOCIACION CORUÑESA DE WATERPOLO

SAM_2549.jpg

Partido : CW SANTIAGO – ASOCIACION CORUÑESA DE WATERPOLO
Categoria ALEVIN “B”
Dia: SABADO 8 ENERO
Hora: 17:30 H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16:45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. MIA SUSTIC
  4. EMMA SANTAMARIA
  5. MARIO CALZADILLA
  6. GABRIEL BALSA
  7. SAUL PAPIN
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. GAEL MOURE
  10. ALEX GONZALEZ
  11. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores