CONVOCATORIA CAMPIONATO GALEGO ALEVIN

CAMPIONATO  ALEVIN  VERÁN

12271638286_8c1a956653_o

Partido:      CAMPIONATO GALEGO DE VERÁN
Categoria:   ALEVIN
Día:                SABADO 9 DE XUÑO
Hora:             12:15 H
Piscina :       CGTD PONTEVEDRA
Saída:            BUS 10h DESDE SANTA ISABEL

XOGADORAS CONVOCADOS “EQUIPO FEMENINO”

  1. EVA CALZADILLA
  2. SARAY GUILBERT
  3. CARLA DIAZ
  4. EREA VIDAL
  5. CANDELA RUBAL
  6. UXIA SANLUIS
  7. ARIANA COLLAZO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 15 EUROS PARA A COMIDA E O AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

Club Waterpolo Santiago
vs
Asoc. Coruñesa de Waterpolo

002

Partido:           CW SANTIAGO – ACW
Categoria:       CADETE
Dia:                    SABADO 5 DE MAIO DE 2018
Hora:                18.45H
Piscina :           SANTA ISABEL
Convocados:   17.45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. IAGO GARABATO
  2. LUIS GUILBERT
  3. SANTIAGO ESTURAO
  4. CARLOS ORDOÑEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. ALEX GOMEZ
  7. IAGO DIAZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. JORGE GOMEZ
  10. ANTONIO MALLO
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

RCN VIGO vs CW SANTIAGO B

indicaciones


Partido:        RCN VIGO- CW SANTIAGO B

Categoria:    ALEVIN
Día:                DOMINGO 8 DE ABRIL
Hora:             13.45h
Piscina:         RC NAUTICO DE VIGO
Saída:            8.00h en BUS desde SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS EQUIPO “B”

  1. MAGIN LOPEZ
  2. SARAY GUILBERT
  3. MIGUEL PALACIOS
  4. CARLOS AMIGO
  5. NICOLAS COLLAZO
  6. ALEJANDRO CREGO
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. CARLA DIAZ
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. MANUEL JOSE RUBIAL
  11. BIEITO CARBALLO
  12. ARIANA COLLAZO
  13. CANDELA RUBAL
  14. PEDRO RUBAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA O AUTOBUS

patrocinadores

 

CAMPIONATO INFANTIL INVERNO

LIGA GALEGA MIXTA DE WATERPOLO

R_4W2A2548

Dia: Domingo 18 de marzo de 2018
Hora: 9.30h CM FERROL vs CW SANTIAGO
Hora: 11.10h CW PONTEVEDRA vs CW SANTIAGO
ENFRONTAMENTO POR POSICION FINAL
Piscina : JAVIER GOMEZ NOYA – FERROL
Saída: Domingo 18 ás 7.45H en coche

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. ANGEL RODRIGUEZ
  4. FERNANDO FERRER
  5. UXIA SANLUIS
  6. YAGO DIAZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. ANTONIO GARCIA
  9. MIGUEL BARCA
  10. ANXO PANERO
  11. JESUS EREZ
  12. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR OU D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO VOS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA OU PAGO DÁ COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN

CW SANTIAGO “A” vs CW PONTEVEDRA

Nenos en partido de waterpolo


Partido:               CW SANTIAGO “A” – CW PONTEVEDRA

Categoria:          ALEVIN
Día:                      SABADO 3 DE MARZO
Hora:                   16.45H
Piscina:              SANTA ISABEL
Convocados:   16.00h en SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS EQUIPO “A”

  1. MATEO LAMAS
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. MARCO FERNANDEZ
  4. JESUS PEREZ
  5. YAGO DIAZ
  6. UXIA SANLUIS
  7. RAUL SEOANE
  8. ALEXANDRE GONZALEZ
  9. LUCAS GARCIA
  10. MIGUEL BARCA
  11. EREA VIDAL
  12. IAGO FERNANDEZ
  13. CARLOTA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

CONVOCATORIA BENXAMIN

CW SANTIAGO vs CW PONTEVEDRA

porteria-1

Partido:            CW SANTIAGO- CW PONTEVEDRA
Categoría:        BENXAMÍN
Día:                     SÁBADO 3 DE MARZO
Hora:                 16.00 h
Piscina:             SANTA ISABEL
Convocados:  15.15H EN SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. SARAY GUILBERT
  3. BIEITO CARBALLO
  4. ARIANA COLLAZO
  5. ALEJANDRO CREGO
  6. CARLA DIAZ
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. ALEXANDRE GONZALEZ
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. CANDELA RUBAL
  11. PEDRO RUBAL
  12. EVA CALZADILLA
  13. MARIO CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE 
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CAMPIONATO XUVENIL GALEGO

O CLUB WATERPOLO SANTIAGO
TERCEIRO NO XUVENIL GALEGO

Logo Club Wterpolo Santiago

Este pasado sábado celebrouse na piscina militar naval de Marín o Campionato Galego Xuvenil onde o noso equipo tivo unha moi boa participación acabando no terceiro posto logo de disputar a fase de grupos onde cunha vitoria ante Mariña Ferrol e unha derrota ante Waterpolo Pontevedra deulle a opción de disputar o terceiro e cuarto posto, conseguindo a medalla de bronce logo de vencer a Natación Coruña.
A xornada arrincou co partido máis complicado da xornada ante o que ao cabo sería o campión (CW Pontevedra), partido que estivo igualado durante a primeira metade do encontro e que daba opción á sorpresa, aguantado ben cunha boa defensa aos favoritos, pero un mal terceiro cuarto fixo que o pontevedreses escapásense no marcador e que pese á loita dos nosos fose imposible remontar, acabando o encontro cun once a seis favorable aos pontevedreses.

CAMPIONATO GALEGO XUVENIL – FASE GRUPOS

CW PONTEVEDRA – CW SANTIAGO
         11 – 6
(3-2; 2-2:4-1; 2-1)

CW SANTIAGO:
MARTIN TORREIRA, LUIS GUILBERT, JORGE RODRIGUEZ, GABOR PAZOS (1), LAURA SANLUIS, ALEX GOMEZ (1), ANTONIO MALLO, SANTI ESTURAO, DAMIAN ANTELO (4), ANTONIO MOSCOSO, PABLO CHICO, IAGO GARABATO

DIVISION

O segundo encontro disputárono os santiagueses ante o Club Mariña Ferrol, e logo dun mal comezo con numerosos erros en ataque propicio que os ferrolanos escapásense no marcador cun cero a tres que poñía moi costa arriba o encontro, pero un gran terceiro cuarto cun parcial de catro a cero para os santiagueses púxoos por diante no marcador para acabar levándose o encontro por sete goles a cinco, o que lles daba a opción aos santiagueses de loitar pola medalla de bronce ante Natación Coruña.

CAMPIONATO GALEGO XUVENIL – FASE GRUPOS

CW SANTIAGO – CM FERROL
            7 – 5
(0-2; 1-1; 4-0; 2-2)

CW SANTIAGO:
MARTIN TORREIRA, LUIS GUILBERT, JORGE RODRIGUEZ, GABOR PAZOS, LAURA SANLUIS, ALEX GOMEZ (2), ANTONIO MALLO, SANTI ESTURAO, DAMIAN ANTELO (4), ANTONIO MOSCOSO, PABLO CHICO (1), IAGO GARABATO

DIVISION

Para rematar na xornada de tarde disputouse o partido polo terceiro e cuarto posto ante o xa mencionado Natación Coruña, segundo clasificado do grupo B. O partido comezou con numerosos erros tanto defensivos como ofensivos dos santiagueses na primeira metade do encontro que fixo que os coruñeses distanciásense de ata tres goles de diferenza, pero dous últimos cuartos onde pecharon ben a defensa e aumentaron o acerto en ataque deu o triunfo final aos santiagués por un resultado final de once a nove que lles outorgaba o terceiro posto e a medalla de bronce. Éxito dos nosos deportistas que seguen coa boa dinámica dos equipos santiagueses durante esta tempada.

TERCEIRO E CUARTO POSTO

CW SANTIAGO – CN CORUÑA
11 – 9
(1-3; 4-5; 3-0; 3-1)

CW SANTIAGO:
MARTIN TORREIRA, LUIS GUILBERT, JORGE RODRIGUEZ, GABOR PAZOS (3), LAURA SANLUIS, ALEX GOMEZ (3), ANTONIO MALLO, SANTI ESTURAO, DAMIAN ANTELO (3), ANTONIO MOSCOSO (1), PABLO CHICO (1), IAGO GARABATO

CLASIFICACION FINAL:

CAMPION CW PONTEVEDRA
SUBCAMPION RCN DE VIGO
TERCEIRO CW SANTIAGO
CUARTO CN CORUÑA
QUINTO CM FERROL

 

patrocinadores