CONVOCATORIA ALEVIN

CM FERROL – CW SANTIAGO
CW RIAS ALTAS – CW SANTIAGO
LIGA GALEGA ALEVINL MIXTA

Partidos: CM FERROL- CW SANTIAGO 13:00 (12:15 EN FERROL)
CW RIAS ALTAS- CW SANTIAGO 16:00
Día: DOMINGO 19 DECEMBRO DE 2021
DESPRAZAMENTO: COCHES PARTICULARES
Piscina: JAVIER GOMEZ NOYA (FERROL)

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ANDRE SOTELO
  2. ALEXANDRE GONZALEZ
  3. MARIO CALZADILLA
  4. LUCIA PEÑA
  5. MATEO ABAL
  6. CARLOTA PEREZ
  7. QUEITAN ROMERO
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. XOEL LISTE
  10. ALEX RIAL
  11. RODRIGO CARRILLO
  12. SOFIA PEREZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

UN TRIUNFO E UNHA DERROTA ANTE FERROL

Logo del Club Waterpolo Santiago

Este domingo pasado os equipos do Club Waterpolo Santiago desprazáronse a Ferrol para un dobre enfrontamento en categorías das ligas Galegas con vitoria para o cadete mixto e derrota do infantil
masculino en categoría infantil mixta.

Iniciou a xornada o equipo cadete que venceu nun partido con dúas caras, un primeiro e segundo cuarto que pese a unha boa defensa non estiveron acertados en ataque con erros e perdas de balón daba vantaxe ao descanso aos ferrolanos cunha vantaxe de catro a dous que poñía costa arriba o partido aos santiagueses, pero unha gran reacción nos dous últimos cuartos cunha gran defensa e bo ataque provoco que desen a volta ao marcador para acabar vencendo por un resultado final de cinco goles a nove.

LIGA GALEGA CADETE MIXTA

CM FERROL – CW SANTIAGO 5- 9 (1-0; 3-2; 1-4; 0-3)
CW SANTIAGO: RAUL SEOANE, CARLOS ORDOÑEZ (5), YAGO DIAZ (2), SEBASTIAN ALTAMIRANO (1), DIEGO FAGUNDEZ, MIGUEL BARCA (1), NICO COLLAZO, LUCAS GARCIA, IAGO FERNANDEZ, BIEITO CARBALLO, MATEO LAMAS, GUILLERMO CARRILLO, MAGIN LOPEZ

Logo da vitoria cadete enfrontáronse os equipos infantil mixto de Ferrol e o masculino dos santiagueses, que como o partido cadete tivo dúas caras diferenciadas, durante os primeiros cuartos os visitantes dominaron o marcador, pero dous últimos cuartos favorables aos ferrolanos deulles a vitoria aos locais por seis goles a catro nun emocionante encontro.

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

CM FERROL – CW SANTIAGO MASCULINO 6- 4 (1-1; 0-0; 0-1; 2-2; 2-0; 1-0)
CW SANTIAGO: MAGIN LOPEZ (1), BIEITO CARBALLO, PEDRO RUBAL (1), ARTAI ANTELO (1), ANTON FAGUNDEZ, GABRIEL BALSA, AIRAS CAAMAÑO, RODRIGO CARRILLO, GUILLERMO CARRILO (1), MARIO CALZADILLA, SAUL PAPIN

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

LIGA GALEGA CADETE

CM FERROL – CW SANTIAGO MASCULINO


Partido: CM FERROLCW SANTIAGO
Categoría: CADETE
Día: DOMINGO 12 DE DECEMBRO DE 2021
Hora: 16.30 H – (16 H EN FERROL)
Piscina: JAVIER GOMEZ NOYA (FERROL)
DESPLAZAMIENTO: COCHES PARTICULARES

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. DIEGO FAGUNDEZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. MIGUEL BARCA
  7. IAGO FERNANDEZ
  8. LUCAS GARCIA
  9. YAGO DIAZ
  10. MATEO LAMAS
  11. UXIA UZAL
  12. GUILLERMO CARRILLO
  13. MAGIN LOPEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

CM FERROL – CW SANTIAGO MASCULINO


Partido: CM FERROLCW SANTIAGO
Categoría: INFANTIL
Día: DOMINGO 12 DE DECEMBRO DE 2021
Hora: 18H – (17.15H EN FERROL)
Piscina: JAVIER GOMEZ NOYA (FERROL)
DESPLAZAMIENTO: COCHES PARTICULARES

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. BIEITO CARBALLO
  3. PEDRO RUBAL
  4. ALEXANDRE GONZALEZ
  5. GABRIEL BALSA
  6. ARTAI ANTELO
  7. AIRAS CAAMAÑO
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. MARIO CALZADILLA
  10. SAUL PAPIN
  11. ANTON FAGUNDEZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

Xunta de Galicia, Cocello de Santiago, Deputación da Coruña

CONVOCATORIA CADETE

CM FERROL – CW SANTIAGO

002

Partido : CM FERROL – CW SANTIAGO
Categoria CADETE MIXTA
Dia: DOMINGO 12 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 19.15H
Piscina : J.GOMEZ NOYA
Salida 13:00H EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 18:15H EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO
  13. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CM FERROL – CW SANTIAGO “A”

water-polo-drawing-57

Partido : CM FERROL – CW SANTIAGO “A”
Categoria INFANTIL MIXTA
Dia: DOMINGO 12 ENERO DE 2020
Hora: 16.30H
Piscina : J.GOMEZ NOYA
Salida 13:00H EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 15:45H EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. CARLOTA CALZADILLA
  12. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CM FERROL – CW SANTIAGO “B”

R_165675801

Partido : CM FERROL – CW SANTIAGO “B”
Categoria INFANTIL MIXTA
Dia: DOMINGO 12 ENERO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina : J.GOMEZ NOYA
Salida 13:00H EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 16:30H EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. LUCAS PICHEL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. CANDELA RUBAL
  11. BIEITO CARBALLO
  12. EVA CALZADILLA
  13. PEDRO RUBAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

C MARINA FERROL -CW SANTIAGO

porteria

Partido : C MARINA FERROL -CW SANTIAGO
Categoria ALEVIN “A”
Día: DOMINGO 12 DE ENERO
Hora: 15:00 HR
Piscina : J GOMEZ NOYA
Salida 13:00h EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 14:15 EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CALERO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA RODRIGUEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

C MARINA FERROL -CW SANTIAGO

alevin_B2

Partido : C MARINA FERROL -CW SANTIAGO
Categoria ALEVIN “B”
Día: DOMINGO 12 DE ENERO
Hora: 15:40
Piscina : J GOMEZ NOYA
Salida 13:00h EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 15:00 EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADO

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. MIA SUSTIC
  4. EMMA SANTAMARIA
  5. MARIO CALZADILLA
  6. GABRIEL BALSA
  7. SAUL PAPIN
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. GAEL MOURE
  10. ALEX GONZALEZ
  11. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW SANTIAGO – CM FERROL

cw7

Partido : CW SANTIAGO A – CM FERROL
Categoria : ALEVIN  “A”
Dia: SABADO 9 NOVEMBRO
Hora: 15:30 HR
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 14:45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. XULIA GAREA
  6. BIEITO CARBALLO
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. GUILLERMO CARRILLO
  9. HUGO FERNANDEZ
  10. ARIANA COLLAZO
  11. RODRIGO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores