CONVOCATORIA CADETE

CM FERROL – CW SANTIAGO

002

Partido : CM FERROL – CW SANTIAGO
Categoria CADETE MIXTA
Dia: DOMINGO 12 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 19.15H
Piscina : J.GOMEZ NOYA
Salida 13:00H EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 18:15H EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO
  13. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “A”

CM FERROL – CW SANTIAGO “A”

water-polo-drawing-57

Partido : CM FERROL – CW SANTIAGO “A”
Categoria INFANTIL MIXTA
Dia: DOMINGO 12 ENERO DE 2020
Hora: 16.30H
Piscina : J.GOMEZ NOYA
Salida 13:00H EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 15:45H EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. CARLOTA CALZADILLA
  12. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CM FERROL – CW SANTIAGO “B”

R_165675801

Partido : CM FERROL – CW SANTIAGO “B”
Categoria INFANTIL MIXTA
Dia: DOMINGO 12 ENERO DE 2020
Hora: 17.15H
Piscina : J.GOMEZ NOYA
Salida 13:00H EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 16:30H EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. LUCAS PICHEL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. CANDELA RUBAL
  11. BIEITO CARBALLO
  12. EVA CALZADILLA
  13. PEDRO RUBAL

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

C MARINA FERROL -CW SANTIAGO

porteria

Partido : C MARINA FERROL -CW SANTIAGO
Categoria ALEVIN “A”
Día: DOMINGO 12 DE ENERO
Hora: 15:00 HR
Piscina : J GOMEZ NOYA
Salida 13:00h EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 14:15 EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CALERO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA RODRIGUEZ
  8. RODRIGO CARRILLO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

C MARINA FERROL -CW SANTIAGO

alevin_B2

Partido : C MARINA FERROL -CW SANTIAGO
Categoria ALEVIN “B”
Día: DOMINGO 12 DE ENERO
Hora: 15:40
Piscina : J GOMEZ NOYA
Salida 13:00h EN BUS DESDE SANTA ISABEL
O 15:00 EN LA PISCINA J.GOMEZ NOYA

XOGADORES CONVOCADO

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. MIA SUSTIC
  4. EMMA SANTAMARIA
  5. MARIO CALZADILLA
  6. GABRIEL BALSA
  7. SAUL PAPIN
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. GAEL MOURE
  10. ALEX GONZALEZ
  11. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA AUTOBUS

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CW SANTIAGO – CM FERROL

cw7

Partido : CW SANTIAGO A – CM FERROL
Categoria : ALEVIN  “A”
Dia: SABADO 9 NOVEMBRO
Hora: 15:30 HR
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 14:45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. XULIA GAREA
  6. BIEITO CARBALLO
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. GUILLERMO CARRILLO
  9. HUGO FERNANDEZ
  10. ARIANA COLLAZO
  11. RODRIGO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE CM FERROL

CW SANTIAGO vs MARINA FERROL

cadete_T

 

Partido:          CW SANTIAGO -MARINA FERROL
Categoria:       CADETE
Dia:                   SABADO 16 FEBRERO
Hora:               17:30 H
Piscina:           SANTA ISABEL
Convocados:  16:30 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. LUIS GUILBERT
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. CARLOS ORDOÑEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. IAGO GARABATO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS
QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “A” CM FERROL

CW SANTIAGO vs MARINA FERROL

33

 

Partido:          CW SANTIAGO -MARINA FERROL
Categoria:       ALEVIN “A”
Dia:                   SABADO 16 FEBRERO
Hora:               15:45 H
Piscina:           SANTA ISABEL
Convocados:  15:00 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. ZELJKO SUSTIC
  3. CARLOS AMIGO
  4. MANUEL RUBIAL
  5. NICOLAS COLLAZO
  6. MIGUEL PALACIOS
  7. GUILLERMO CARRILLO
  8. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  9. ALEXANDRE GONZALEZ
  10. RODRIGO CARRILLO
  11. JORGE HERMO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS
QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “B” CM FERROL

CW SANTIAGO vs MARINA FERROL

32

 

Partido:          CW SANTIAGO -MARINA FERROL
Categoria:       ALEVIN “B”
Dia:                   SABADO 16 FEBRERO
Hora:               16:30 H
Piscina:           SANTA ISABEL
Convocados:  15:45 H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. PEDRO RUBAL
  3. SARAY GUILBERT
  4. BIEITO CARBALLO
  5. ARIANA COLLAZO
  6. CANDELA RUBAL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. SOFIA PEREZ
  9. ALEJANDRO CREGO
  10. XULIA GAREA
  11. MARIO CALZADILLA
  12. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS
QUE DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS
QUE TEÑEN COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

 

CRONICA FIN SEMANA

VITORIA ABSOLUTA EN SEMIFINAIS PLAY OFF

Logo rana

     Comezou este pasado fin de semana, os Play off da liga galega absoluta de 1ª división. Coa disputa do primeiro partido de semifinais que enfrontaba ao club waterpolo Santiago e ao club mariña Ferrol, con vitoria clara dos santiagueses por un contundente catorce a oito, que lle deixa a unha vitoria de meterse na final. Bo partido dos santiagueses que xa decidiran o encontro ao descanso ao que se chegou logo de gañar os dous primeiros parciais por catro a dous e catro cero, cunha boa defensa e unha gran claridade en ataque, que daba un claro oito a dous que fixo que os dous últimos cuartos, houbese minutos para os menos habituais e que con dous parciais que acabaron en empate dous a dous no terceiro cuarto e catro a catro no cuarto e definitivo deu o resultado final de catorce goles a oito e o primeiro partido da semifinal aos santiagueses.

LIGA GALEGA ABSOLUTA 1ª DIVISION
PLAY OFF SEMIFINAL 1º PARTIDO

CW SANTIAGO –  CM FERROL   
           14 –  8 
(4-2; 4-0; 2-2; 4-4)

CW SANTIAGO: ADRIAN GARCIA, GABOR PAZOS, ALEX GOMEZ (3), BRUNO SAMPAÑO (2), ALEJANDRO PADILLA, PABLO PIÑEIRO (5), BRAIS RAPOSO, ANTONIO CAAMAÑO (3), JORGE RODRIGUEZ, DAMIAN ANTELO (1), LUIS FERRER, PABLO CHICO, IAGO GARABATO.

DIVISION

2018-01-21_01

     Ademais da disputa do play off, tamén se xogaron tres partidos máis da liga galega de categorías que ante o club waterpolo Pontevedra. O primeiro encontro en disputarse foi en categoría benjamín, onde se enfrontaban os dous únicos equipos da categoría e que logo de vencer os santiagueses por dez a tres conseguiron sumar o seu segundo título, esta vez o de liga, logo de gañar xa o campionato galego de inverno. FELICITAR aos nosos pequenos polo seu gran traballo e bo xogo e polo seu merecido triunfo.

LIGA GALEGA BENJAMIN

CLUB WATERPOLO SANTIAGO –   CLUB WATERPOLO PONTEVEDRA
          10 – 3 
(3-0; 4-1; 1-2; 2-0)

CW SANTIAGO: MAGIN LOPEZ (1), SARAY GUILBERT (3), PEDRO RUBAL (2), CANDELA RUBAL (1), ALEJANDRO GREGO, IRENA ORDOÑEZ, ALEX GONZALEZ, CARLA DIAZ, GUILLERMO CARRILLO (3), BIEITO CARBALLO.

DIVISION

     Tamén houbo enfrontamento en categoría alevín entre ambos conxuntos esta vez era o equipo A de os santiagueses os que se enfrontaban aos pontevedreses e nun bo partido dos alevines conseguiron a vitoria con fases de bo xogo ante un equipo visitante que nunca se rendeu e que durante fases do encontro achegáronse no marcador despois de que os locais distanciásense nos dous primeiros parciais cun claro cinco a un, un mal terceiro cuarto con erros en defensa achegou aos visitantes ata un inquietante seis a catro, pero axústelos en defensa e a maior eficacia en ataque dos locais volveulles a distanciar para acabar o encontro cun resultado de once a seis final para os locais do club waterpolo Santiago.

LIGA GALEGA ALEVIN

CW SANTIAGO “A” – CW PONTEVEDRA
                  11 – 6
(2- 0; 3-1; 1-3; 1-0; 2-1; 2-1)

CW SANTIAGO: MATEO LAMAS (1), CARLOS ORDOÑEZ (1), JESUS PEREZ (1), RAUL SEOANE (2), UXIA SANLUIS (1), YAGO DIAZ (2), ALEX GONZALEZ, LUCAS GARCIA (2), MIGUEL BARCA (1), EREA VIDAL

DIVISION

     Para rematar disputouse o encontro en categoría infantil, onde os locais enfrontábanse ao club waterpolo Pontevedra A caendo derrotados por un claro tres quince, que e pese ao abultado do marcador destacar tamén fases de bo xogo sobre todo en defensa, pero un primeiro e terceiro parcial onde os locais se despistaron e a maior calidade dos visitantes deixou o partido sentenciado, partido para coller experiencia e seguir traballando para ir mellorando cada adestro e partido.

LIGA GALEGA INFANTIL MIXTA

CW SANTIAGO – CW PONTEVEDRA
                3 – 15
(0-4; 1-1; 0-2; 1-6; 0-0; 1-2)

CW SANTIAGO: ROBERTO CARRO, CARLOS ORDOÑEZ, ANGEL RODRIGUEZ, HENOK MARTINEZ, FERNANDO FERRER (2), UXIA SANLUIS, MIGUEL BARCA, SAMUEL GONZALEZ, YAGO DIAZ, ANTONIO GARCIA, ANXO PANERO (1), JESUS PEREZ, MATEO LAMAS

patrocinadores