CONVOCATORIA INFANTIL

CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO A

trip_o

 

Partido: CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO “A”
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 18 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 17.30 H
Piscina: INEF-BASTIAGUEIRO
Saida: COCHES A LAS 15.45H DENDE SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. MIGUEL BARCA
  6. ZELJKO SUSTIC
  7. YAGO DIAZ
  8. LUCAS GARCIA
  9. MARCO FERNANDEZ
  10. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO

Photo13

Partido : CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO
Categoria CADETE MIXTA
Dia: SABADO 18 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 18.30H
Piscina : INEF BASTIAGUEIRO
Saida: COCHES DENDE SANTA ISABEL A LAS 15.45H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. ANGEL RODRIGUEZ
  7. SAMUEL GONZALEZ
  8. YAGO DIAZ
  9. LUCAS GARCIA VILARIÑO
  10. ANTONIO GARCIA
  11. ANXO PANERO
  12. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CW CORUÑA RIAS ALTAS

trip_o

 

Partido :  CW SANTIAGO – CW CORUÑA RIAS ALTAS
Categoria CADETE MIXTA
Dia: SABADO 16 DE NOVIEMBRE DE 2019
Hora: 18.45 H 
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 17.45 h cambiados

  1. ROBERTO CARRO
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. MARTIN ZAS
  5. FERNANDO FERRER
  6. HENOK MARTINEZ
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. DAVID PAZ
  11. ANTONIO GARCIA
  12. ANXO PANERO
  13. RAUL SEOANE

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

CW SANTIAGO   – CW CORUÑA RIAS ALTAS

12271638286_8c1a956653_o

Partido :  CW SANTIAGO  “B” – CW CORUÑA RIAS ALTAS
Categoria: INFANTIL MIXTA
Dia: SABADO 16 DE NOVIEMBRE DE 2019
Hora: 17.45H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16.45H CAMBIADOS

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. LUCAS PICHEL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. CANDELA RUBAL
  11. PEDRO RUBAL
  12. BIEITO CARBALLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores