CONVOCATORIA INFANTIL “A” MIXTO

CW SANTIAGO A – RCN DE VIGO

rober_o
Partido : CW SANTIAGO “A” – RCN DE VIGO
Categoria INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 25 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 15.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 14.30h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. SEBASTIAN ALTAMIRANO
  6. UXIA SANLUIS
  7. MIGUEL BARCA
  8. ZELJKO SUSTIC
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. MARCO FERNANDEZ
  12. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores

 

CONVOCATORIA ALEVIN “A”

CAMPIONATO ALEVIN DE INVERNO

photo_2020-01-22_23-49-50

Partido : CAMPIONATO ALEVIN DE INVERNO
Categoria: ALEVIN “A”
Día: SABADO 25 DE XANEIRO
Hora: 12:30 HR
Piscina: CGTD, PONTEVEDRA
Convocados 12:00 cambiados na piscina CGTD

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. PEDRO RUBAL
  3. CANDELA RUBAL
  4. SARAY GUILBERT
  5. BIEITO CALERO
  6. XULIA GAREA
  7. IRENA RODRIGUEZ
  8. AIRAS CAAMAÑO
  9. ARIANA COLLAZO
  10. EMMA SANTAMARIA
  11. GUILLERMO CARRILLO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

patrocinadores

CONVOCATORIA ALEVIN “B”

CAMPIONATO ALEVIN DE INVERNO

photo_2020-01-22_23-52-21.jpg

Partido : CAMPIONATO ALEVIN DE INVERNO
Categoria: ALEVIN B
Día: SABADO 25 DE XANEIRO
Hora: 12:00 HR
Piscina: CGTD, PONTEVEDRA
Convocados 12:00 na piscina CGTD

XOGADORES CONVOCADOS

  1. EVA CALZADILLA
  2. SOFIA PEREZ
  3. MIA SUSTIC
  4. RODRIGO CARRILLO
  5. MARIO CALZADILLA
  6. GABRIEL BALSA
  7. SAUL PAPIN
  8. GAEL MOURE
  9. ALEX GONZALEZ
  10. CARLA DIAZ

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA A COMIDA

patrocinadores

 

CONVOCATORIA INFANTIL “B”

ACW – CW SANTIAGO B

photo_2020-01-15_19-23-08

Partido: ACW – CW SANTIAGO “B”
Categoria: INFANTIL MIXTA
Dia: DOMINGO 19 XANEIRO DE 2020
Hora: 11.15H
Piscina: INEF – BASTIAGUEIRO
Saida: BUS DENDE STA ISABEL AS 8.15H

XOGADORES CONVOCADOS

  1. MAGIN LOPEZ
  2. EREA VIDAL
  3. ALEXANDRE GONZALEZ
  4. SARAY GUILBERT
  5. ARIANA COLLAZO
  6. LUCAS PICHEL
  7. IRENA ORDOÑEZ
  8. XULIA GAREA
  9. GUILLERMO CARRILLO
  10. CANDELA RUBAL
  11. PEDRO RUBAL
  12. BIEITO CARBALLO
  13. EVA CALZADILLA

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA) E 10 EUROS PARA O PAGO DO BUS

patrocinadores

CONVOCATORIA INFANTIL

CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO A

trip_o

 

Partido: CW CORUÑA RIAS ALTAS – CW SANTIAGO “A”
Categoria: INFANTIL MIXTO
Dia: SABADO 18 DE XANEIRO DE 2020
Hora: 17.30 H
Piscina: INEF-BASTIAGUEIRO
Saida: COCHES A LAS 15.45H DENDE SANTA ISABEL

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. NICOLAS COLLAZO
  5. MIGUEL BARCA
  6. ZELJKO SUSTIC
  7. YAGO DIAZ
  8. LUCAS GARCIA
  9. MARCO FERNANDEZ
  10. MATEO LAMAS

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)
patrocinadores

CONVOCATORIA CADETE

CW SANTIAGO – CW OURENSE

18161972n

 

Partido : CW SANTIAGO – CW OURENSE
Categoria: CADETE MIXTA
Dia: SABADO 21 DE DICIEMBRE DE 2019 Hora: 17.15H
Piscina : SANTA ISABEL
Convocados: 16.15 h cambiados

XOGADORES CONVOCADOS

  1. RAUL SEOANE
  2. CARLOS ORDOÑEZ
  3. JESUS PEREZ
  4. IRENA ORDOÑEZ
  5. FERNANDO FERRER
  6. UXIA SANLUIS
  7. ANGEL RODRIGUEZ
  8. SAMUEL GONZALEZ
  9. YAGO DIAZ
  10. LUCAS GARCIA
  11. ANTONIO GARCIA
  12. HENOK MARTINEZ
  13. ROBERTO CARRO

LEMBRAR A TODOLOS XOGADORES CONVOCADOS QUE
DEBEN LEVAR O D.N.I ORIXINAL (EXCEPTO OS QUE TEÑEN
COPIA COMPULSADA)

patrocinadores